kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: kometka »

Widzę, że ile pomysłów na biznes tyle problemów... Ale jest coś co łączy wszystkie firmy to rozliczenia podatkowe. Jak sobie z tym radzicie? Czy oprócz księgowości korzystacie z doradztwa? Trafiłam na taką ofertę kpmgspot/pl/produkt/cit-compliance/ i zastanawiam się na ile to może się sprawdzić? Spotkaliście się kiedyś z usługą compilance?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: synia »

A co myślicie o stacji paliw? Taki biznes na pewno gwarantuje stały dochód. Poza tym plusem jest to, że nawet w czasie pandemii można w ten sposób sporo zarobić. Zastanówcie się koniecznie nad taką opcją. Tutaj tsg-solutions/com/pl/ladowarki-ev/ macie namiar na firmę, która nie tylko specjalizuje się w budowie stacji, ale również wyposaża takie obiekty.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: kubek201 »

A zamierzacie pozyskiwać dotacje z UE? Jeśli tak, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj edoradca/pl/kwalifikowalnosc-wydatkow-w-ramach-europejskiego-funduszu-rozwoju-regionalnego/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat kwalifikowalności wydatków. Dzięki temu można się naprawdę sporo dowiedzieć i przede wszystkim prawidłowo rozliczyć.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Bardzo ciekawą ofertę ma firma kastelnik/pl/czyszczenie-suchym-lodem/ oferuje czyszczenie urządzeń przemysłowych za pomocą suchego lodu. Mają profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Zobaczcie może komuś przyda się znajomość tej firmy.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: akacja56 »

Jak mamy pomysł związany z biznesem jakimś sklepowym w sieci to warto tutaj pomyśleć o fotografii produktów, po przez fachowe zdjęcia takie jak te fotografkrakow/pl/ , ponieważ wiele osób szuka w sieci, ale zdjęcie musi jednak przykuwać uwagę.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: akacja56 »

W każdym biznesie małym czy dużym przyda się na pewno archiwizacja dokumentów kadrowych . Warto czasem inwestować w nowoczesne technologie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

Wiele osób teraz idzie w firmę internetową. W sumie ludzie robią zakupy w sieci i coraz częściej im się to zdarza, można wszystko dostać i to bez wychodzenia z domu. Nie dziwne że ludziom to odpowiada. Ale nie można zapominać że konkurencja jest spora, także trzeba umieć się wybić. Tutaj z pomocą z pewnością będzie dla nas marketing internetowy który można powierzyć agencji marketing-net/pl/ .

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Znaleźć dobry pomysł na biznes nie jest łatwo ale mi się na szczęście to udało. Firmę mam już kilkanaście lat, przynosi duże zyski. Teraz czytam ten lowiczanin.info/pl/651_materialy_partnera/285450_w-jaki-sposob-audyt-wewnetrzny-moze-pomoc-w-minimalizowaniu-ryzyka-dzialalnosci-firmy.html artykuł o audycie wewnętrznym i wiem że muszę go jednak przeprowadzić, zobaczymy czy wszystko jest w porządku.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: majsterka »

Własna firma to też walka o klienta i na pewno musisz przemyśleć też to jak o nich zawalczyć. Sposobów na to na pewno jest kilka, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać. Widziałam, że tutaj firmaster/pl/baza-wiedzy/firmowa-strona-internetowa-co-powinna-zawierac-aby-zdobywala-odwiedzajacych-i-klientow jest kilka fajnych informacji na temat tego jak zdobywać klientów.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: karol3222 »

Teraz na pewno warto zdecydować się na bardzo dobrą ofertę import maszyn z chin .Z tego co wiem to z tej oferty skorzystało bardzo dużo osób.

ODPOWIEDZ