Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Grazka123 »

Prowadzenie własnego biznesu to bardzo duża odpowiedzialność i zdaje sobie sprawę z tego że czasem potrzebna jest dodatkowa gotówka na różnego typu działania firmy. Polecam wma skoryztsać z oferty firmy gl-uslugi/pl/ jak dla mnie jest ona świetna. Zajmują się oni dofinansowaniem ale również biznesplanem jeżeli zakłądasz nową firmę. Polecam

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: synia »

Jeśli macie już konkretny pomysł, to warto zainwestować w profesjonalne i innowacyjne usługi, które pomogą wszystko dokładnie przeanalizować. Tutaj businessmind/pl/controlling-online/ jest namiar na biuro rachunkowe, które między innymi oferuje controlling online. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Można tam skorzystać z wielu usług.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: erica »

Prowadzę bar szybkiej obsługi alkoholu i nie za bardzo wiem, jak to dalej rozwijać. Wiecie, u mnie można się napić, nawet nie wchodząc do środka. Nie byłem do tego przekonany, ale nie jestem też sceptyczny, bo jednak musiałem coś zrobić, żeby jakoś gościom to sprzedawać. No i pytanie mam takie. Czy powinienem dodatkowo zainstalować sobie lejek do wódki ? Żeby to uprościć?

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

Ja mam mały zakład naprawiający zegarki i czuję się z tym świetnie, bo hobby, a i na życie zarabiam. Potrzebowałam tylko dotrzeć z przekazem do potencjalnych klientów czym zajęli się ludzie od slogan-reklamowy/pl/ . Stworzyli dla mnie całą kampanię marketingu internetowego, czym udało im się dotrzeć do docelowych grup konsumentów.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Pomysłem na mój biznes był sklepy z akcesoriami dla nurków i udało się je otworzyć, zarabiam na nich dość dużo. Niedawno takie optiguard/pl/liczniki-klienta/ liczniki klientów też instalowali u mnie i powiem wam że dostarczają mi dużo danych. Także wam też je polecam zainstalować.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: akacja56 »

Każdy biznes jest opłacalny jak toczy się w sieci, bo wiele osób kupuje właśnie zakupy w sieci. Widziałam ciekawe propozycji ostatnio płatności na dotpay/pl/ . Każdy sklep w sieci, powinien mieć taki system bezpiecznych płatności , aby klienci mogli bezpiecznie kupować zakupy.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: emiliakozak »

Jeśli ktoś posiada umiejętności związane z szyciem to ta branża może się opłacić. Warto jednak zaopatrywać się w dobrej jakości materiały, które są kluczem do zadowolenia klientów. Na pewno warto kupić softshell materiał , który świetnie się sprawdzi np. w ubraniach sportowych. Elastyczność wynikająca z zastosowania specjalnych włókien podnosi komfort noszenia i gwarantuje ponad przeciętną wygodę. Poza tym jest on bardzo ciepły i nieprzemakalny, co z pewnością doceni każdy klient. Pamiętajcie, aby stawiać na jakość.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: matys »

Mając biznes, który działa na jakieś tam sposoby, powinniśmy sprawdzić, co możemy zrobić, żeby ona naprawdę dobrze się spisywał. Chodzi mi o to, że przecież taka integracja systemów jest dobrym pomysłem. Dzięki temu, że wszystko się ze sobą łączy, możecie zarządzać produkcją, magazynem, wysyłką czy transportem w jednym miejscu. To bardzo wygodne.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bebefa »

Bardzo się cieszę, że są osoby, które myślą na poważnie o biznesie i nie zawahają się przed niczym. Myślę jednak, że konieczna wam będzie elementarna wiedza, by mieć pewność, jak prowadzić jakąś działalność. W końcu nawet zbycie udziałów w spółce z o.o może być dla Was problemem. Sprawdźcie LawBox Firm i bezpiecznie prowadźcie swoje biznesy.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: michałkuc »

Mając swoją firmą pamiętajcie, że bardzo ważna jest wirtualizacja systemów. Więcej na jej temat możecie poczytać na stronie itpunkt/pl/oferta/wirtualizacja-systemow. Firma IT Punkt oferuje bardzo wysoki poziom usług, który sprawi, że będziecie mieli dużo więcej wolnego miejsca w serwerowni i zaoszczędzicie sporo energii elektrycznej. Co najważniejsze dzięki temu zapewniasz niezawodność i ciągłość działania systemów.

ODPOWIEDZ