majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: majsterka »

Według mnie trzeba zainwestowac też w odpowiednią szafę do przechowywania ważnych dokumentów czy jakiegoś innego sprzętu. Szukałam czegoś takiego do naszej firmy i my zwróciliśmy uwagę na taką napad/pl/produkty-1348-5973-szafa-rack-19-42u-800mm-stojaca-s6842dp , może Tobie też podpasuje.

deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: deborah »

Jeśli chcesz żeby Twoja firma była rozpoznawalna to koniecznie zainwestuj w naming tej firmy. Zaprojektują dla Ciebie ciekawą i chwytliwą nazwę strony. Mają na prawdę atrakcyjny cennik ;)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: dolores »

Czasami może wam się przydać taśma transportująca na magazyn chiorino/com/pl/ sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona z jakości.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Moim pomysłem na biznes był sklep internetowy bo jednak teraz takie sklepy zyskują na popularności i jak do tej pory idzie całkiem dobrze. Tutaj aobiznes/pl/aktualnosci/porady/jak-budowac-wizerunek-marki-za-pomoca-instagrama właśnie czytam o budowaniu wizerunku marki w social mediach, piszą dokładniej o instagramie. Czy wy korzystacie z takich narzędzi? Chyba zacznę.

ośka
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 18, 2021 9:08 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: ośka »

U mnie zaczęło się od dorabiania poprzez wykonywania drewnianych ram luster po pracę na pełen etat. Tu obecnie zatrudniam jeszcze jedną osobę, więc dużo do ogarniania nie mam. Jednak potencjalnych klientów pomaga mi znaleźć agencja 3marketing/pl/ która działa dla mnie marketingiem internetowym. Znają się na tym, więc wiedzieli jakiej techniki użyć aby dotrzeć do potencjalnych klientów, pozostawiając informacje o mnie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: tonga »

Jeśli zdecydujecie się iść w przemysł oraz produkcję to na pewno będzie trzeba nawiązać współpracę z firmami takimi jak OQEMA oqema/pl/. To sprawdzony i rzetelny dystrybutor surowców różnego rodzaju - znajdujących zastosowanie zarówno w branży spożywczej, technicznej czy kosmetycznej. Super jakość, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: synia »

Warto postawić na różne usprawnienia, aby wykonywanie zadań przebiegało bez żadnych problemów. Radzę zerknąć sobie tutaj fordata/pl/co-to-jest-elektroniczne-repozytorium-dokumentow/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący repozytorium dokumentów. Możecie się dowiedzieć co to jest i w jaki sposób działa.
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2021 11:33 am przez synia, łącznie zmieniany 1 raz.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: mojra »

Chmury publiczne należą do zewnętrznych dostawców usług w chmurze, którzy je obsługują i dostarczają zasoby obliczeniowe, takie jak serwery i magazyn, za pośrednictwem Internetu. Jeśli chcecie mieć dostęp do takiej chmury, warto skorzystać z oferty cloudferro/com/ Na pewno spełni wasze oczekiwania.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bakeneko »

tasmy transportujące też są ważne... mowię wam, ze warto kupić odpowiednie produkty w dobrej cenie :D

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bakeneko »

a tasmy transportujące macie ? Do swojego biznesu ? Bo ja wlasnie kupiłam na chiorino/com/pl/ mają najlepsze i najbardziej konkretne oraz ssolidne ceny wiec naprawde sie oplaca

ODPOWIEDZ