grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Według mnie warto postawić na program oscbr/pl/ , od momentu gdy go używam widzę jak wiele czasu można w ten sposób zaoszczędzić. Jest naprawdę ekstra. Usprawnia pracę związaną z księgowością, więc jestem z niego mega zadowolona

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Według mnie dobrym pomysłem jest otwarcie własnego sklepu. Polecam Wam polska bezgotówkowa kasoterminal , jest to strona na której znajdziecie ofertę związaną z kasami fiskalnymi. W dzisiejszych jest to niezbędne do otwarcia sklepu.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można zdecydować się na leasing na maszyny budowlane , tym bardziej, że oferta tej firmy jest naprawdę korzystna. Tutaj bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: milka »

Jeśli poszukujesz pracowników do firmy to polecam system ATS. Tutaj o2/pl/informacje/system-ats-czy-to-skuteczne-narzedzie-do-pozyskiwania-pracownikow-w-firmie-6730891603942080a znajdziesz bardzo ciekawy artykuł na jego temat. Może on pomóc w pozyskiwaniu pracowników.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

My ostatnio właśnie kupiliśmy porządne rury stalowe rzeszów ecotechgroup/pl/dostawa-rur-stalowych/rury-stalowe-rzeszow/ . Wyróżniają się one bardzo dobrą jakością i niewygórowaną ceną także warto na nie postawić

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: dolores »

Prowadzę swoją firmę od jakiegoś czasu. Chciałabym trochę usprawnić jej działanie. Moja firma się rozwija i mam coraz mniej czasu na wiele spraw, dlatego myślę nad wirtualną asystentkę. Bardzo dużo na ten temat dowiedziałam się na krwawafifa/pl/firma/brella :) Myślę, że byłoby to świetne rozwiązanie. Korzystacie z takiej pomocy ?

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: pośrednik »

Każdy sam musi wybrać co chce robić i jaką firmę prowadzic.W każdym bądź razie warto postawić na szkolenia biznesowe online. Zobaczcie tu humanskills/pl/ Ta firma ma bardzo duża ofertę. Są tu szkolenia dla pracodawców, pracowników, a też dla osób indywidualnych chcacych podnieść swoje kwalfikacje.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na cashdirector/com/ ? Korzystam z tego programu od niedawna i powiem wam, że bardzo mnie odciążył. Dzięki niemu można sporo czasu zaoszczędzić

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: emiliakozak »

A może własny sklep odzieżowy? Firma Ergostore posiada w tej kwestii sporą wiedzę i doświadczenie i oferuje klientom kompleksowe usługi. Na stronie ergostore/pl/oferta/produkcja-mebli/ możecie zapoznać się z możliwością produkcji mebli, które są stworzone z indywidualnym projektem klienta. Pamiętajcie, że wasza firma powinna przyciągać również wyglądem, gdyż klienci są wzrokowcami.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

A słyszeliście o czymś takim, jak podnoszenie płatności? Interesuje Was taki temat? Bo jeżeli tak, to koniecznie polecam Wam wejść sobie na stronę cyfrowerewolucje/pl/skuteczne-platnosci-jak-odpowiedziec-na-potrzeby-konsumentow/ , gdzie macie w tym temacie wiele szczegółowych informacji. Uważam, że jak najbardziej warto szukać sobie szczegółowych informacji odnośnie własnego biznesu. Moim zdaniem jak najbardziej możecie robić wiele, aby Wasz biznes wyszedł na prostą, według Waszych oczekiwań.

ODPOWIEDZ