piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: piotrowska »

Wszystko to na pewno się przyda, ale zdecydowanie teraz żaden biznes nie może funkcjonować bez dobrego internetu. A jest teraz sporo godnych uwagi ofert od dostawców. Na przykład inea dla firm która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Elka »

Generalnie różnego rodzaju usprawnienia przydają się w biznesie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest na przykład system rezerwacji online. Na rynku dostępny jest np. ten bookero/pl/ i osobiście uważam, że warto przetestować. Bookero jest wygodny w użyciu, łatwy w integracji z fb i stroną www. Znacząco wspomaga komunikację z klientem, a to teraz bardzo ważne.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: martynika »

Polecam Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych oscbr/pl/, można im zaufać, są rzetelni i znają się na prawie. Zawsze jest ktoś, kto zajmie się twoją sprawą i pomoże ci w trudnych i pilnych kwestiach. Ja dzięki nim mam zapewnioną płynność dokumentów i niczym nie musze się martwić.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: destruction »

Mój biznes prowadzi się doskonale - jestem właścicielem cukierni w moim mieście i mamy wielu klientów. Z tego względu chciałbym otworzyć nowy oddział zlokalizowany w innej dzielnicy - postanowiłem wziąć pożyczkę społecznościową na stronie futurecapital/pl/, gdzie otrzymałem pieniądze od prywatnych inwestorów na przeprowadzenie tej inwestycji. Jestem zadowolony, bo warunki pożyczki były bardzo korzystne, dlatego bez najmniejszego kłopotu uda mi się ją spłacić w terminie. Korzystaliście kiedyś z pożyczek społecznościowych?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bonyard »

Jeśli ktoś zastanawia się nad otwarciem własnej szkoły językowej to uważam, że warto rozważyć franczyzę. W artykule biznesplan.net/pl/wlasna-szkola-jezykowa-jakie-sa-zarobki/ można znaleźć więcej informacji na ten temat i zachęcam do lektury

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o biznes to większość potrzebuje sprężarek i osuszaczy przemysłowych a wtedy to polecam skorzystać z oferty almig/pl/o-firmie/ Dzięki nim masz dostęp do niemieckiej jakości i wydajności za rozsądne pieniądze a dodatkowo z gwarancją serwisu. Nie ma co się zastanawiać tylko trzeba zamawiać.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: matys »

Sam pomysł nie wystarczy, należy w dużej mierze zdecydować się również na coś takiego jak dobra cena. Tak naprawdę o wielu klientach, o wielu różnego rodzaju dopasowanych umowach tak naprawdę decyduje nasza elastycznosc cenowa firmy . Nie zapominajmy o tym, że klient lubi upusty, ale i się ogólnie potargować.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: mrozek »

Na rynku działają firmy, które specjalizują się w archiwizacji dokumentów. Polecam zapoznać się na przykład z ofertą firmy Archiveo: archiveo/pl/ . Jestem pewna, że to będzie dobry wybór.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: emiliakozak »

Jeśli wasz biznes będzie oparty na produktach, które trzeba przenosić i rozładowywać to z pewnością warto zainwestować w wózki paletowe elektryczne , które posiadają mnóstwo zastosowań. W kategorii wózków paletowych elektrycznych wyróżnia się: wózki paletowe elektryczne prowadzone, paletowe wózki elektryczne z podestem dla operatora oraz wózki paletowe z masztem. Warto zapoznać się ze specyfiką każdego z nich, aby dobrać odpowiedni typ do charakteru waszej działalności.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Czasem pomysły na biznes wymagają wielkiego zaangażowania i jeszcze większy zmian. Mowa tutaj np. o relokacji zakładu pracy, jeśli chcielibyście zmienić siedzibę do innego miasta, a nawet kraju. Trzeba tutaj do takiej relokacji zaangażować profesjonalną firmę. Polecam Wam tutaj firmę eurelo/pl/realizacje/relokacja-branzy-aluminium/ , która zajmie się tym profesjonalnie, a na stronie można przeczytać o realizacjach, które mieli już okazję wykonać. Sprawdź i skorzystajcie, jeśli zależy Wam na takiej usługi.

ODPOWIEDZ