majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: majsterka »

Prowadzenie własnego biznesu prowadzi tez do zakupienia odpowiedniego sprzętu. Na pewno bedziesz potrzebować napad/pl/produkty-897-7721-dysk-1tb-sata-iii-seagate-skyhawk . Firma to wiele różnych danych, które gdzieś trzeba zapisywać a wiem, że do tego potrzebne jest miejsce i sprzęt.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Jeśli macie jakieś cenne rzeczy firmowe to warto zakupić szafki szkolne metalowe one służą zabezpieczaniu takich cennych dla nas przedmiotów. Sprawdźcie na ofertę tego sklepu moim zdaniem jest niezła.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bigi12 »

Kiedy wybierzesz już swoją drogę w biznesie to prędzej lub później przyda ci się pomoc doradcy podatkowego lub prawnika a wtedy skorzystaj z usług ekancelaria.tv Bez wychodzenia z domu poprzez ich portal przedstaw swój problem a oni w ekspresowym tempie dadzą ci wyczerpującą odpowiedź w atrakcyjnej cenie. Oprócz tego przygotują pisma czy też wyjaśnią dany aspekt poprzez wideokonferencję. Z takim zapleczem na pewno wyjdziesz obroną ręką.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

Ja postawiłam na naukę latania dronami, co nie jest wcale takie proste, a mam do tego też spory kawałek ziemi, gdzie można bezpiecznie szlifować umiejętności. Pomocy potrzebowałam w budowaniu świadomości istnienia marki, co ogarnęła dla mnie agencja eyyam/pl/ . To specjaliści od marketingu internetowego, więc doskonale wiedzieli jak działać by osiągnąć cel.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: emiliakozak »

Jeśli interesuje was biznes, który opiera się na sprzedaży suplementów pod waszą marką to zajrzyjcie na stronę tantus/pl/private-label/. Możecie poznać firmę Tantus, która oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją, a także pakowaniem suplementów. Na rynku działają od wielu lat i ciągle się rozwijają. Pracują tam świetni specjaliści.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: pośrednik »

Ja postawilem na biznes na którym się znam, czyli budownictwo. Teraz jestem w trakcie poszukiwań pracownika IT. Trafilem na ta firmę tu teamquest/pl/ To firma z dużym doświadczeniem. Zajmuje się rekrutacją pracowników IT. Mam zamiar przedstawić im swoje oczekiwania. Mam nadzieję że dzieki nim szybko będę miał w firmie fachowca, dla którego komputery, programy komputerowe nie stanowią żadnej tajemnicy.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Prowadze własną firmę od wielu lat i cenię sobie profesjonalizm, w przypadku firm, z którymi współpracuje. Zainteresowanym tematem chciałbym polecić usługi firmy cludo/pl/artificial-intelligence/ . Co o nich sądzicie?

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Remontowa »

Jeśli zdecydujecie się na biznes który wymaga prowadzenia magazynu to pamiętajcie, że halę magazynową należy odpowiednio wyposażyć. Na pewno konieczny będzie wózek widłowy spalinowy, bez którego praca w magazynie jest praktycznie niemożliwa. Wózek pozwala na przewożenie ciężkich ładunków na paletachcz rozładowywanie i załadowywanie ciężarówek. W artykule kronikatygodnia/pl/wiadomosci/s/14559,wozek-widlowy-spalinowy-zakup-i-formalnosci znajdziecie sporo informacji o zakupie wózków spalinowych.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: budowlaniecja »

Jaa prowadzę firmę budowlaną i jestem zadowolony z jej prowadzenia. Jak w każdej firmie tak i u mnie są dokumety które trzeba przygotować do zniszczenia. Dlatego zainteresowała mnie ta oferta tu niszczeniedokumentow.eu/pojemniki-zgodne-z-rodo/ Ta firma nie tylko dostarczy mi pojemniki na przechowanie dokumentacji i nośników danych przeznaczonych do utylizacji. Ale też odbiorą je z mojej firmy i dostarczą do niszczarni. I wszystko zgodnie z przepisami RODO i DIN 663399.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: tonga »

a co powiecie na własną firmę produkcyjną ? Można zająć się produkcją suplementów diety, kosmetyków a nawet artykułów spożywczych. tu niezbędne są dobre jakościowo surowce, a te znajdziecie w ofercie firmy Oqema oqema/pl/. To znany i ceniony importer oraz dystrybutor surowców. Rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta, sprawna realizacja zamówień.

ODPOWIEDZ