zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie jak skutecznie chronić dane osobowe w firmie? Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie centrum-wiedzy.eu/skutecznie-chronic-dane-osobowe/ , gdzie dowiecie się jak skutecznie chronić dane osobowe.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Na pewno dobrze sprawdzą się u was elektroniczne delegacje . Dla mnie jest to świetna opcja

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bonyard »

Z mojej strony proponuję rozważyć punkt kurierski e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski , ponieważ to całkiem fajny pomysł na biznes, ktory nie wymaga wkładu finansowego a jednak generuje dobre przychody. Można sprawdzić czy w okolicy tego typu usług nie brakuje

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: sokol »

A co z artykułami biurowymi? Czy wiecie, gdzie najlepiej się w nie zaopatrzyć? Widziałam bardzo duży ich wybór w ofercie sklepu online Biurwa: biurwa/pl/skoroszyt-esselte-vivida-copysafe-miekki-a4-5902812283167 . Myślę, że warto wziąć je pod uwagę.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bajobaj »

Praca na pełen etat wymaga od nas wiedzy i możliwości, ale i też obeznania. A prowadzenie firmy to coś więcej, niż ogólnie etat, bo tu czasem trzeba być rozeznanym na 100% w tym, co się dzieje i dawać więcej czasu. I wtedy strona netselekt/pl/ może nam pomóc. Tu mamy narzędzia biznesowe, bardzo dobre.

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Mirta »

Akurat ostatnio zajmowałam się poszukiwaniem systemu rezerwacji i trafiłam na ciekawy artykuł: calendesk/com/pl/blog/5-kluczowych-funkcji-systemu-rezerwacji-dla-firm-oferujacych-konsultacje-online/ Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w wielu różnych branżach.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli inwestujesz w pralnie przemysłowe to postaw ja na bazie maszyn i urządzeń tej marki kannegiesser/pl/wytwornice-pary-wodnej/ Jest to lider rynku i zapewnia najlepsze rozwiązania które gwarantują wydajne pranie i świeże ubrania a tego oczekują klienci. Na pewno z nimi twoja pralnia odniesie sukces na rynku.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: mojra »

Bez względu na to, na jaki pomysł się zdecydujecie - weźcie pod uwagę chmurę obliczeniową. jeśli sceptycznie podchodzicie do tego tematu, to ten artykuł popfiction/pl/technologia/zalety-korzystania-z-uslug-chmury-obliczeniowej-w-twojej-firmie/ z pewnością rozwieje wasze wszystkie wątplwiości.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Własna firma to bardzo duża odpowiedzialność jeśli współpracujesz bezpośrednio z klientami oraz ma już kilku pracowników, jeśli firma się powiększa to wiadomo należy inwestować czy należy rozglądać się za nowościami a za jakimi? Sami przeczytajcie bluemedia/pl/pressroom/blog-fintech/asystent-google-po-polsku-co-z-rozwojem-platnosci-glosowych-w-polsce

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: mrozek »

Polecam także zainteresować się odpowiednią archiwizacją dokumentów. Firma Archiveo specjalizuje się w takich usługach. Na stronie archiveo/pl/ zapoznacie się z ich ofertą.

ODPOWIEDZ