Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Soki »

A czy uważacie, że takie napiwki to dobre rozwiązanie we własnej restauracji? Zastanawiam się obecnie, czy rzeczywiście warto to wdrożyć... Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Sama prowadzę firmę i dosyć często jednak zamawiam rury stalowe. Dla mnie najlepszy producent rur stalowych to jednak Eco Tech, ma najlepszą ofertę

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Ja postanowiłem otworzyć własny warsztat samochodowy. Część wyposażenia już mam, a teraz muszę zaopatrzyć się w sprężarkę. Dzięki stronie: inzynieria/com/budownictwo/wiadomosci/63252,jak-nie-popsuc-sprezarki-na-co-uwazac wiem jak z nią postępować, aby jej nie zepsuć.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Czy interesujecie się inwestycją? Powiem wam, że ja od niedawna często przeglądam akcje takie jak investor turcja . Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Dżonko »

A posiadacie już stronkę internetową? Jeśli nie, to koniecznie musicie o tym pomyśleć, tak samo jak o pozycjonowaniu. Warto zacząć od audytu SEO - zobacz . Da Wam to ogląda na sprawę, na to jak zoptymalizowana jest Wasza strona i jakie działania wdrożyć.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: dolores »

Pomysł na biznes to jedno, ale trzeba pamiętać o wielu innych aspektach. Takich jak księgowość, warto o tym pomyśleć już teraz. Sprawdźcie lp.morganizerfinansow/pl/ryczalt99 :) Super opcja, nie wielkim kosztem dostajecie opiekę księgową, fakturowanie i nie tylko. Widziałam, że mają teraz świetną promocję :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli zastanawiacie się jakie zastosowanie ma chmura obliczeniowa, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie biznews/com/pl/technologia/21836-chmura-obliczeniowa-jakie-jest-jej-zastosowanie . Znajdziecie w nim wiele porad i informacji w tym temacie.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Dżonko »

Łapcie link do tej strony - pentor/pl/firma-i-przedsiebiorca/3-rzeczy-ktore-powinienes-miec-ze-soba-na-spotkaniu/nmve_kyco Możecie tam poczytać o spotkaniach firmowych i o tym, jak się do nich przygotować. Taka wiedza jest często bardzo przydatna. Ja bardzo lubię taki artykuły, są darmowe a wiele się można dowiedzieć.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Niedawno właśnie szukaliśmy firmy zajmującej się malowaniem posadzek. Dobrze, że wybraliśmy oznakowanie-poziome/pl/technologia/malowanie-posadzek/ , ponieważ firma okazała się naprawdę rzetelna i całą usługę wykonali szybko i sprawnie

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: tonga »

a co powiecie na firmę związaną z szeroko pojętą elektroniką ? Jeśli prowadzicie taki biznes i szukacie miejsca, gdzie można kupić różnego rodzaju akcesoria to warto zajrzeć do elektronika.mcc/pl/pl/c/Druty/63. Mój mąż jest ich stałym klientem, ostatnio kupował druty do lutowania. Warto skorzystać bo jakość produktów jest pierwszorzędna a ceny wyjątkowo atrakcyjne. Można tu też liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta.

ODPOWIEDZ