Karina
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:46 am

Pomysl na biznes

Post autor: Karina »

"""Podsuwajcie swoje najlepsze pomysly.

Z gory dzieki
"""

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Anita »

Pomyslow mozemy znalezc na prawde wiele jak dobrze poszukamy w sieci. Pytanie jakie warto sobie zadac to czy dany bedzie pasowal do sytuacji w jakiej sie aktualnie znajdujemy. Sklada sie na nia oczywiscie wiele czynnikow na ktorych opisanie nie mam tutaj czasu ani miejsca. Najwazniejszym bedzie to w jaka branze chcesz wejsc. Bedzie to w duzej mierze zalezne od tego jakie bedzie zapotrzebowanie na rynku lokalnym na dany typ uslugi. Powiem szczerze, ze wszystko co zwiazane z barnza budowlana przezywa teraz istny boom. Otworzenie takiej dzialalnosci nie jest wcale trudne gdyz na poczatek mozesz wypozyczyc potrzebny sprzet chociazby tutaj - riwal/com/poland/pl-pl/wynajem/flota/ladowarki-teleskopowe Po kilku miesiacach bedzie wiadomo czy ma to wiekszy sens, pokaze to wynik finansowy.

Remontujemy
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:23 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Remontujemy »

Ciężko powiedzieć co teraz jest na topie. Ja akurat zdecydowałam się na sprzedaż suplementów diety. Jestem dopiero na starcie, jeśli chodzi o zakładanie firmy ale już szukam producenta, u którego będę zamawiała towar. Interesuje mnie ta firma > tantus/pl/oferta/doradztwo/ bo oferują też doradztwo, co wydaje mi się być niezbyt często spotkane, ale może się mylę ? Ktoś z was może coś podpowidzieć na ten temat ? Napisać coś o tej firmie ? Znacie ją ?

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Aldona »

Prowadząc firmę warto odpowiednio przemyślec logistykę transportu jak i magazynowania produktów, a także zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia. Jesli magazynujecie między innymi takie metalowe elementy ogrodzeń to warto zainwestować w dobrej jakości przekładki do rur - zobacz na ofertę firmy Sigern. Oni oferują takie zabezpieczenia w dobrych cenach - to spora oszczędność ww porównaniu z możliwym poniesieniem wysokich kosztow z tytułu uszkodzeń towaru czy to w trakcie magazynowania czy w trakcie transportu.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Soki »

A myśleliście może nad zainwestowaniem w sklep e-commerce? Jest to świetny sposób na stworzenie drugiego źródła dochodu. Dzięki temu zwiększycie sprzedaż waszych produktów, jeśli posiadacie tylko sklep stacjonarny. Obecnie coraz więcej osób zamawia rzeczy przez internet, dlatego warto zainwestować w te media. Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat https://www.prv.pl/artykul/sklep-e-comm ... ochodu/51/ .
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Monika »

Bez względu na to, jaki macie pomysł na biznes, na pewno warto byłoby zatroszczyć się o wizerunek własnej firmy. Z poradnika na stronie internetowej laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 dowiecie się, jak zbudować taki wizerunek w 7 prostych krokach ;) Polecam :)

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: gierka »

Pomysłów na biznes każdy ma bardzo wiele. Wszystko zależy od tego czy w ogóle chcemy w taki interes wejść. Moi znajomi od dawna mają swój biznes i całkiem nieźle im to idzie. Ale chcieliby jakoś się bardziej rozwijać. I tak trafili na ofertę tej firmy best-serw/pl/sieci-komputerowe.html która bardzo im się spodobała. W końcu dzięki takiej sieci komputerowej mamy pewność, że mają szybką wymianę danych między poszczególnymi jednostkami

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: synia »

Jeśli chcecie zająć się produkcją kosmetyków lub chemii gospodarczej, to na pewno warto zerknąć sobie tutaj hamilton/com/pl/oferta/badania-kosmetykow-i-chemii-gospodarczej/badania-fizyko-chemiczne/ . Macie tam bowiem namiar na akredytowane laboratorium, które miedzy innymi zajmuje się badaniami fizyko chemicznymi. Oczywiście można również zlecić im inne badania. Wybór jest spory.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: kubek201 »

A może uprawa pieczarek? Co sądzicie o takim biznesie? Uważam, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo nie da się ukryć, że można w ten sposób na prawdę wiele zyskać. Nie macie się co martwić o całe wyposażenie. Tutaj luckygrower/com/wozek-do-zbioru-pieczarek-lg-me-z-reczna-wyciagarka-economy-line/ można się kompleksowo zapatrzyć. Mają tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

U mnie to było przejęcie biznesu po rodzicach, gdzie aby całość usprawnić, odświeżyć, postawiłam na porządnie przeprowadzony marketing internetowy. Tu agencja mmsummit/pl/ odwaliła kawałek dobrej roboty, gdzie marketingiem szeptanym zaczęli docierać do grupy docelowej klientów, zwiększając ilość zapytań ofertowych.

ODPOWIEDZ