bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Kredyt z doradcą?

Post autor: bajobaj »

Cześć, jak myślicie, warto brać kredyt z doradcą, czy jest to całkowicie mylne myślenie? Sama nie wiem, co o tym myśleć, a zdania w moim domu są podzielone. Na pewno będę próbowała sprawdzać różne opcje tu ktorydoradca/pl , bo nigdy nie wiadomo, co nam to da. Ale czy powinnam o czymś jeszcze pomyśleć? Macie dla mnie jakieś sugestie?

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Dżonko »

W sprawach opinii oferty bankowej takiej jak kredyty, konta debetowe, karty kredytowe warto zapytać się doradcy w BoldInvest boldinvest/pl/ . Wiem z opinii że to sprawdzona firma, która naprawdę zna się na rzeczy, jej pracownicy w większości wywodzą się z sektora finansów, dzięki temu umieją analizować oferty i odpowiednio dobierać je do potrzeb klientów.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: pyrtek »

Jeśli chodzi o kredyt to bardzo dobrą ofertę w tadam-finanse/pl/ znajdziesz. Nie wiem czy sprawdzałeś. Warto się odezwać bo wniosek oraz umowę można zawrzeć online a to bardzo przydatne teraz i wygodne w tych czasach.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: erica »

Według mnie, jak najbardziej tak. Warto poradzić się kogoś, kto się zna pożyczkach. Samemu też warto orientować się na temat tego - z jakich kredytów warto skorzystać, a jakie uniknąć. Czy wiecie też jakie koszty rozprawy sądowej są przy walce z kredytami frankowymi?

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: PatkaM »

Też ciekawą opcją jest wzięcie karty kredytowej, myśleliście o tym? Ja mam właśnie dwie karty - debetową i kredytową. Oczywiście ofert jest tu bardzo dużo, różne banki będą miały różne warunki. Jak wybrać najlepszą? A tu artykuł od pozabankowiec/pl/3578/jak-wybrac-dobra-karte-kredytowa/ na pewno pomoże.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: firanka »

Też mi się wydaje, że kredyt najlepiej jest właśnie brać z doradca kredytowy Warszawa . Zawsze to będzie bezpieczniej dla nas, bo będziemy mieli zapewnione bezpieczeństwo i dobre warunki. Sama bym poszła właśnie w takim kierunku, jakbym chciała wziąć kredyt.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: matys »

A co wy, nie wiecie, że to jest zawsze najlepsza możliwość? Co prawda taki kredytopole/pl/kredyty-hipoteczne-opole/ przedstawiciel ma swoje jakieś tam kryteria i najpierw wybiera opcje, które są dla nas okej, ale i dla niego najbardziej się opłacają, a potem dokopuje się do tych najleoszych. Ważne jest jednak to, że nie my mu płacimy, a on sam zarabia na prowizjach.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: dert »

Nigdy nie zaszkodzi poradzić się kogoś, kto się na tym zna. Powiem więcej. Pomoc może być potrzebna nawet w trakcie spłaty, jeśli jest to kredyt we frankach na przykład. U mnie była wręcz konieczna. Znalazłem się w sytuacji, że nie wiedziałem co można zrobić, czy w ogóle coś się da. Tym bardziej dobrze, że na cleverstep/pl/ trafiłem. U nich pierwszy krok to bezpłatna analiza umowy kredytowej, żeby właśnie ocenić co da się zrobić. Oczywiście podpisałem z nimi umowę na współpracę, jasną, zrozumiałą, bez żadnych kruczków prawnych.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: kometka »

Jestem przedsiębiorcą. Kilka lat moja firma doskonale prosperowała na rynku. Jednakże wraz z pandemią sytuacja znacznie się zmieniła. Musiałam szukać wsparcia. Padło na pożyczki pozabankowe dla firm. Znalazłam FairFinance24. Tam wysłuchali mnie, ustalili plan działania i pomogli w wyborze pożyczki dobranej do zapotrzebowania mojej firmy. Wszystko szybko i przejrzyście.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: synia »

Jeśli potrzebujecie pieniędzy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj ambulatorium-kredytowe/pl . Nawet, jeśli bank odmówił wam kredytowania, to warto się do nich udać po pomoc. Myślę, że przede wszystkim warto dowiedzieć się więcej na temat kredytu, odsetek oraz wcześniejszego zwrotu, bo dzięki temu będzie mogli świadomie podejmować decyzje.

ODPOWIEDZ