zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jakiś czas temu skorzystałem z usług back2you i jestem bardzo zadowolony, ponieważ dzięki nim uzyskałem spory zwrot prowizji za przedwczesną spłatę kredytu. Wszelkie informacje o usługach znajdziecie na stronie głównej.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: mojra »

Równie dobrze można samemu zrobić rozeznanie na rynku, ale wiadomo - ostateczną decyzję i tak wy podejmiecie. Ja od siebie mogę na pewno polecić ofertę futurecapital/pl i pożyczki społecznościowe. Dodam, że z takich ofert mogą korzystać zarówno osoby chcące zainwestować w pożyczki, jak i osoby potrzebujące pożyczki na rozwój biznesu.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: bonyard »

Dobrze jest brać kredyt z doradcą, ale to nie jest usługa darmowa. Jednak jeśli ktoś źle zarządza finansami to lepiej by z tej możliwości skorzystał. Np. spłata chwilówek dla mojego ojca okazała się ponad siły i nie korzystał z dodatkowej pomocy, przez co już mu komornik groził. Na szczęście udało mu się wyjść z opresji

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Luza »

Wszystko zależy od tego, jaki to ma być kredyt. Jeśli bierzecie hipoteczny albo na firmę, to lepiej zwrócić się do doradcy kredytowego. Ze swojej strony mogę polecić tego doradcę - Tomasz Wostal. Pomaga klientom indywidualnym i firmom. Usługi są darmowe, a on podchodzi do każdej sprawy rzetelnie.

dzabor86
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: dzabor86 »

Ja oczywiście jestem za! Uważam, ze jeśli decydujemy się na kredyt, tym bardziej na hipoteczny, to powinniśmy skorzystać z odpowiedniej pomocy fachowca, który zna rynek, porówna dla nas oferty kilku banków i wybierze dla nas najbardziej korzystną. Człowiek, który posiada ogromne w doświadczenie w tym temacie to Pan Kamil kamilskierski/pl/kredyt-hipoteczny/, który bardzo angażuje się w to co robi, a robi to z pasją. Możecie mu w stu procentach zaufać!

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: mojra »

Tak, tylko i wyłącznie. Branie kredytów na włąsną rękę może być bardzo ryzykowne. Z doradcą jest o wiele prościej, o czym sama miałam okazję się przekonać. Tutaj sokolowski-finanse/pl/ macie namiar na doradcę, z którego usług jak najbardziej warto skorzystać.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: grażynka011 »

Macie może kredyt we frankach? Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy i przydatny artykuł katowice.dlawas.info/wiadomosci/katowice-jak-pozbyc-sie-kredytu-frankowego/cid,18800,a , z którego dowiedziałam się w jaki sposób można pozbyć się tego kredytu, więc warto tutaj zajrzeć

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Bakeneko »

Znam ten problem, na własnej skórze poczułam co to znaczy, nie mieć pieniędzy na ratę. Zamiast kombinować jak obniżyć ratę, udało się kredyt unieważnić. Polecam artykul do zapoznania sie katowice.dlawas.info/wiadomosci/katowice-jak-pozbyc-sie-kredytu-frankowego/cid,18800,a

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: Pono »

To niestety nie jest reguła. Za dobrze byłoby gdyby tak można było odwołać kredyt. U nas pandemia spowodowała drobne "tompnięcia" finansowe, więc zebraliśmy trochę domowego nieużywanego sprzętu elektronicznego i zanieśliśmy do lombard Warszawa . Nie musieliśmy brać sobie na głowę kolejnego kredytu, zwłaszcza gdy teraz kredyty są takie strasznie drogie.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Kredyt z doradcą?

Post autor: karol3222 »

Jeśli ktoś ma problemy z kredytem we frankach to na pewno warto skorzystać z kancelariafrejowskichf/pl/kancelaria-frankowa-bialystok/ . Sam o tej ofercie dowiedziałem się od znajomego.

ODPOWIEDZ