deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Leczenie uzależnień

Post autor: deborah »

Szukam centrum medycznego, które które oferuje leczenie uzależnień Kraków. Czy ktoś z Was mógłby mi jakieś polecić?

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: bebefa »

W wielu miejscach w kraju możemy się zdecydować na takie właśnie leczenie uzależnień, ale wydaje mi się, że nie jest to jednak takie łatwe. Skuteczna terapia uzależnień Gdynia opiera się na współpracy lekarza z pacjentem. I to ten drugi musi chcieć i wierzyć w to, co że będzie wolny od nałogu. Myślę, że to doskonale rozumiecie.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: Kasieńka »

Moim zdaniem leczenie uzależnienia powinno odbywać się w ośrodku gdzie pacjenci mają całodobową opiekę. Jeżeli szukasz dobrego miejsca na leczenie to sprawdź Ośrodek Terapii Borowik, moim zdaniem godny uwagi i polecenia.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: tonga »

skuteczne leczenie uzależnień jest możliwe, ale zalecałabym tu pobyt w wyspecjalizowanym ośrodku. Takich jest w Polsce całkiem sporo ale od siebie polecam szczególnie Nefo. Tu znajdziecie świetnych terapeutów, skuteczne terapie i to zarówno te stacjonarne jak i prowadzone online. Warto się zdecydować i dzięki temu pokonać nałóg.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: evie »

leczenie uzaleznien to ciezka sprawa... bez specjalistycznej pomocy bardzo ciezko cokolwiek zdzialac. W osrodku Tratwa w Wisle pomagaja osobom uzaleznionym od alkoholu

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: grażynka011 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam medox.org/pl/ . Tutaj właśnie zapisałam się na leczenie alkoholizmu. Otrzymałam wielkie wsparcie i pomoc w walce z chorobą

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: dolores »

Temat jest dość trudny, ale pierwszym i najważniejszym krokiem w walce z uzależnieniem jest właśnie udanie się po pomoc. Jeśli chodzi o terapię uzależnień to sporo informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj angielski-psychologia/pl/psychoterapia-uzaleznien-w-warszawie/ Dowiedziałam się bardzo dużo na ten temat

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: zuzula12 »

"Warto zgłosić się o pomoc do specjalistów.



coffee-with.me/caffe-shakerato/
"

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: czoko752 »

W przypadku uzależnienia, warto wybrać się na terapię. Jeśli się wahasz lub nie wiesz czym się kierować przy wyborze psychoterapeuty, to polecam Ci przeczytanie tego tekstu lifestylerka/pl/jak-wybrac-psychoterapeute/ . Wiele wyjaśnia.

ODPOWIEDZ