Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: wloczykijka »

Planujecie udać się na studia ekonomiczno-humanistyczne? Szukacie naprawdę atrakcyjnej oferty? W takim razie szczerze mogę wam polecić tę uczelnię https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html . Na ich stronie znajdziecie zasady rekrutacji. Sam tam uczęszczam i muszę powiedzieć, że było warto się zapisać! Polecam!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: emiliakozak »

A może warto studiować dwa kierunki jednocześnie i mieć większe możliwości po zakończeniu kształcenia? Myślę, że przy dobrej organizacji i samo mobilizacji wszystko jest możliwe. Ostatnio wpadłem na świetny artykuł na stronie uwe.edu/pl/pl/blog/jak-studiowac-dwa-kierunki-jednoczesnie , który przybliży wam tą tematykę i być może zdecydujecie się na takie połączenie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: erica »

Ja też właśnie znalazłam tutaj wszib.edu/pl/studia/finanse-i-rachunkowosc/ wymarzony dla siebie kierunek, finanse i rachunkowość. Już nie mogę się doczekać tych pierwszych zajęć. To co dowiedziałam się to, to że oferują oni nowoczesny, dopasowany do potrzeb rynku pracy program kształcenia.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: matea »

Ja na początku nauki w LO byłam przekonana, ze pójdę na studia ekonomiczne ale trochę mi się pozmieniało i papiery złożyłam ostatecznie na pielęgniarstwo :) jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam bo mają świetnych wykładowców a do tego poziom nauki jest bardzo wysoki.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: Monika »

Same studia to jeszcze nie wszystko, trzeba też zadbać o znajomość angielskiego, bo bez tego w dzisiejszych czasach może być ciężko. Na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która takie profesjonalne kursy językowe organizuje ;) Polecam ;)

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: zuzula12 »

Korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonych usług z zakresu rachunkowości oraz ksiegowości, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie usługi firmy specjalizującej się m.in. w ceny transferowe zielona góra .

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: piotrowska »

Na pewno warto skończyć takie studia, ja się też nad nimi zastanawiam ale zamierzam też zakupić takie Hologramy na legitymację studencką kolekcjonerskie , takie hologramy uprawniają studentów do zniżek między innymi

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Studia ekonomiczno-humanistyczne

Post autor: czoko752 »

Jestem bardzo ciekawa, jakie kierunki polecacie. Jeśli jednak interesują Was najlepsze uczelnie, które wiele oferują, to zerknijcie na stronę https://ultswiecie.edu.pl/course-catego ... i-stopnia/ . Myślę, że jak najbardziej będziecie mogli skorzystać sobie i znaleźć kierunek dla siebie.

ODPOWIEDZ