czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o ogrzewanie domu, w pierwszej kolejności należy dobrze ocieplić budynek. Jeśli chodzi o ocieplanie docieplanie budynków Warszawie najlepiej zdecydować się na firmę Rope Expert - ma dobre opinie i duże doświadczenie w swoim fachu, więc na pewno dorbze się tym zajmą.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: mrozek »

Bardzo ważny jest także odpowiedni dobór kotła. W tym pomoże Wam kalkulator doboru kotła gazowego kondensacyjnego: terme/pl/pl/i/KALKULATORY-DOBORU/19 . Dlatego właśnie warto wziąć pod uwagę różne opcje i poczytać o nich więcej. Dzięki temu Wasz wybór będzie na pewno trafiony.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bonyard »

Trzeba przyznać, że technika grzewcza dzisiaj jest bardzo rozwinięta i na rynku można znaleźć wiele funkcjonalnych rozwiązań. Jeśli miałabym coś polecać, to warto sprawdzić propozycje sklepów online z tego względu, że dostępne tam ceny są dużo bardziej konkurencyjne

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: anya »

No dobrze, ja to chcę iść w to, co nowoczesne, dlatego zastanawiam się na przykład, jaka jest cena pompy ciepła , albo innych rozwiązań na skalę XXI wieku. No, co prawda można kombinować i z węglem i z innymi opałami, ale to są rozwiązania na chwilę. Jednak wszystko się zmienia.

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Bonia »

Ja ogrzewam olejem i korzystam z takiej dambat/pl/pompy-do-oleju-ibo.html pompy olejowe i pompy do oleju opałowego i napędowego oraz biodiesla. I to jest, jak na moje potrzeby, najlepsze rozwiązanie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: erica »

"A ja postanowiłam na przyszły rok wymienić swoje ogrzewanie na coś bardzie eko i ekonomicznego. Dlatego zainteresowała mnie oferta, jaką przygotował producent pomp ciepłaSTIEBEL ELTRON i chyba się ostatecznie na nią zdecyduję. Myślę, że pompy ciepła to świetne rozwiązanie i warto wziąć je pod uwagę."

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: galaretek »

Hejka. Montuję właśnie u siebie w domu ogrzewanie i zastanawiam się nad wyborem dobrego producenta gruntowych pomp ciepła. Myślicie, że na przykład takie coś jak tu byłoby ok https://gejzer.com/ ? Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: mojra »

Jeśli ogrzewasz dom ekogroszkiem, to przecztaj: https://termopuls.pl/kotly-i-piece/dlpq ... asy-5.html aby wiedzieć, jaki ekogroszek najlepiej wybrać :) Uważam, ze to bardzo ważny temat.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy ogrzewania korzystacie w przypadku Waszego domu?

artykuły kreatywne

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bonyard »

Należy omówić kwestię niesprawnych systemów grzewczych, które niestety nie należą do rzadkości. Jest to szczególnie niefortunne w miesiącach zimowych, kiedy temperatury spadają i gospodarstwa domowe muszą znosić chłód. Na szczęście istnieją renomowane serwisy, takie jak autoryzowany serwis Junkers , na których można polegać i które w razie problemu szybko wyślą fachowców.

ODPOWIEDZ