matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: matys »

O, ja to jestem za tym, żeby jednak skupić się na dobrych opcjach takiego ogrzewania. I jedną z nich na pewno jest to, że mamy szybko ciepło w każdym pomieszczeniu. No i jeszcze do tego jak poprawimy systemy grzewcze, robiąc na przykład frezowanie kominów , to możemy po prostu cieszyć się mega wygodnym i sprawnym ogrzewaniem.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bebefa »

Przez całe życie miałam w domu ogrzewanie centralne. Codziennie tata musiał wstawać wcześniej, żeby było ciepło zanim wstaliśmy. Z perspektywy czasu, wiem, że ja nie chciałabym takiego pieca. A to uszczelnianie kominów to jeden wielki koszmar. Zawsze wypadało nam to wtedy, kiedy mieliśmy kryzys pieniężny. W swoim domu będę miała ogrzewanie elektryczne.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bajobaj »

Ogrzewanie centralne to nic poza tym, że mamy piec i kaloryfer i różne rurki rozprowadzające wodę i ciepło. W zasadzie dla mnie to jest oczywiste, jednak nie wiem, jakie wy macie co do tego podejście. Niemniej mnie interesują instalacje centralnego ogrzewania Rzeszów i zamierzam się w tym kierunku doinformować. Muszę piec w przyszłym roku zmienić.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Dżonko »

Zerknijcie sobie na asortyment w sklepie Mateomarket/pl. Znajdziecie u nich wiele elementów niezbędnych przy zakładaniu ogrzewania. Dziś pod względem zakupów online mamy naprawdę wygodę. Można sobie na spokojnie poszukać w domu, kilka klików i już zamówione. Wygodniejsze to niż zakupy stacjonarne.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: destruction »

My również zdecydowaliśmy się na wymianę ogrzewania centralnego - postawiliśmy na kocioł na ekogroszek ze strony kotlyleszka/pl/ i póki co, to sprawdza się znakomicie. Strona posiada bardzo szeroką ofertę - daj znać, czy znalazłeś coś dla siebie!

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bebefa »

Niech to lato już przyjdzie, bo przy tych cenach aż odechciewa się ogrzewać mieszkanie. Gaz podrożał, tak jak również prąd. Jedynie chociaż drzewo na razie w podobnych cenach. Wpadłam ostatnio na taki artykuł ksiegowakatowice/pl/dla-kogo-dodatek-oslonowy-ile-wynosi/. Jak myślicie, czy ludzie dostaną ten dodatek? Poprawi to naszą sytuację?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli szukasz nowoczesnego typu ogrzewania to postaw na ofertę tej firmy lpgdirect/pl/realizacje/ Dzięki nim będziesz mógł zamówić instalację grzewczą jak i zapewnić sobie stałe dostawy gazu LPG w atrakcyjnych cenach. Polecam ich ofertę bo to lepsza alternatywa niż nowoczesne rozwiązania które są bardzo kosztowne.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na kotły grzewcze? My jednak zdecydowaliśmy się na innodom/pl/kotly-grzewcze/ i powiem wam, że to był świetny wybór. Kocioł jest bardzo solidny, dodatkowo można go kupić w atrakcyjnej cenie

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Remontowa »

Myślę, że jedną z lepszych form ogrzewania, są maty lub folie elektryczne. Połączeniu z fotowoltaiką ogrzewanie takie jest bardzo ekonomiczne. Jeśli macie już zainstalowane ogrzewanie elektryczne, ale jeszcze nie zdecydowaliście się na montaż paneli to fotowoltaika krapkowice universun/pl/fotowoltaika-krapkowice/ będzie dla was idealnym rozwiązaniem. Dzięki panelom słonecznym uzyskacie prąd nie tylko niezbędny do ogrzewania domu, ale także prąd do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych w domu.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Monika »

"
Muszę piec w przyszłym roku zmienić.
[/quote]


A czy wiesz o tym, że możesz liczyć na dofinansowanie w tym kierunku? Poczytaj sobie na stronie internetowej [url]domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ o różnych programach, w ramach których możesz otrzymać takie dodatkowe środki ;)
"

ODPOWIEDZ