deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Ogrzewanie centralne

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która instaluje ogrzewanie centralne Rybnik w domu jednorodzinnym. Jakich fachowców polecacie?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: mrozek »

A czym dokładnie planujesz grzać w tym domu? Bo my wybraliśmy ekogroszek i powiem szczerze, że jesteśmy z tego rozwiązania zadowoleni. Polecam także Wam ekogroszek workowany dostępny u producenta, firmy Patriot: ekogroszek-patriot/pl/ .

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: dert »

A jakby tak postawić na ogrzewanie na podczerwień. Specjalne panele grzewcze się montuje. Właśnie zaintrygowała mnie oferta firmy oxyly/pl/ . Nawet wizualnie takie panele świetnie się prezentują i w sumie same korzyści z takiego ogrzewania. Łącznie z tym, że jest to ogrzewanie energooszczędne.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: zuzula12 »

Ogrzewanie podłogowe sprawdza się znacznie lepiej, niż klasyczne grzejniki, dlatego chciałbym Wam polecić ofertę hurtowni hydraulicznej Termolit. W ich ofercie znajdziecie ogrzewanie podłogowe suche oraz wszelkie inne produkty związane z ogrzewanie podłogowym.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: matys »

Oj, no miewa się różne problemy z ogrzewaniem. Częściowo mogą one w ogóle nie dotyczyć danego systemu, a na przykład czegoś, co go tylko uzupełnia. Na przykład czasem trzeba robić frezowanie kominów i nie ma w tym niczego złego. Ważne jest, żebyśmy w pełni mieli pod kontrolą to, co dzieje się z ogrzewaniem w naszym domu. Na pewno to rozumiecie.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: PatkaM »

Pomyślcie o ekologicznych rozwiązaniach, a takie oczywiście są jeżeli chodzi o ogrzewanie domu. Mnie to bardzo zainteresowały maty elektryczne w formie ogrzewania podłogowego, przy tych w pakiecie trzeba zdecydować się na fotowoltaikę. Jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem jest pompa ciepła i na tą się właśnie zdecydowałam. Wszystkim zajęli się specjaliści od Erco Łódź, u nich też możecie zamówić klimatyzacje i rekuperacje.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: NataliaZ4 »

Moim zdaniem warto zdecydować się na pompę ciepła z prostego względu - od razu zauważymy znacznie mniejsze rachunki, do tego będziemy mieć odpowiednio ogrzane pomieszczenia. To znacznie bardziej ekologiczne rozwiązanie niż tradycyjne piece. Polecam pompy ciepła od polskiej marki Varme, gdzie ich ofertę możecie znaleźć na varme.tech/. W pełni wygodne w użytkowaniu mają zarówno monobloki, jak i urządzenia typu SPLIT :)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bebefa »

Problem z ogrzewaniem może wynikać z nieszczególnie zadbanego komina. I tu w tym względzie mogę powiedzieć na przykład, że nie ma to jak frezowanie kominów . To jest sposób nie tylko na wydajniejszy ciąg, ale także i na ogrzewanie, które ma moc. Wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć. No, ale czas pokaże, bo ja tak naprawdę sama się waham, co robić.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: mojra »

Ogrzewanie elektryczne to najmniej uciążliwy sposób grzania domu. Bezobsługowa instalacja jest po prostu bardzo wygodna. Ceny również nie są już przeszkodą. Dobrze dobrane grzejniki i taryfy pozwalają cieszyć się komfortowym ogrzewaniem elektrycznym bez obaw o nasz budżet. Polecam sprawdzić ofertę takwiele/pl/ z której sama skorzystałam.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: bajobaj »

Aktualnie mam w domu ogrzewanie centralne. Myśleliśmy z narzeczonym, aby zamienić je na ogrzewanie elektryczne. Ponoć jest wygodniejsze i bardziej ekologiczne. Niestety koszty założenia takiego ogrzewania są ogromne i czuje, że mnie przerosną. Dlatego pomyślałam, żeby zakupić i zamontować termostat wifi do paneli na podczerwień. Słyszałam, że działa podobnie i można ustawiać taką temperaturę jaką chcemy. To prawda?

ODPOWIEDZ