deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

tonery do drukarki

Post autor: deborah »

W jakim sklepie zazwyczaj kupujecie tonery do drukarek zamienniki Epson? Chciałabym kupić kilka pojemników dla drukarek biurowych.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: tonery do drukarki

Post autor: Monika »

A skoro już o materiałach eksploatacyjnych do drukarki mowa, to czy kojarzycie może taką stronę internetową jak toner-premium/pl? Ja ostatnio czytałam tam bardzo ciekawy artykuł a na temat tego, co zrobić, kiedy w drukarce wyleje się tusz. Widziałam, że jestem również wpis o regeneracji tuszu do drukarki, czy też o poprawie jakości drukowania. Jeśli więc interesują Was takie tematy, to polecam tam zajrzeć :)

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: tonery do drukarki

Post autor: Dżonko »

U nich tonatuszu/pl/ bez problemu znajdziecie oryginalne tonery czy też zamienniki tonerów do swojej drukarki. Mają tonery do wielu marek i modeli. Zerknijcie sobie. Ceny u nich są naprawdę korzystne. Ja zawsze zamawiam od razu dwie trzy sztuki, bo dużo drukuje i sporo tego schodzi.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: tonery do drukarki

Post autor: Safira »

A folie do drukarek wielofunkcyjnych gdzie moge znaleźć?

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: tonery do drukarki

Post autor: Raksima »

Na pewno kupisz https://tonatuszu.pl/kategoria-produktu ... jne/folie/ tez tam kupowałam, bo maja chyba największy wybór materiałow eksploatacyjnych do drukarek, sklep dobrze wyposażony. I co najwazniejsze wszystko masz na drugi dzień w domu.

ODPOWIEDZ