firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

jaka reklama do firmy

Post autor: firanka »

W jaki sposób reklamujecie swoją firmę? Bo ja coraz bardziej zastanawiam się nad marketingiem internetowym. Sporo o niczym czytałam i wydaje mi się, że to może być najlepsza opcja na pozyskanie dodatkowych klientów. Znalazłam nawet agencję influencermarketing/com/pl/ która zajmuje się dokładnie tym czego szukałam i czego oczekuję najbardziej.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: zuzula12 »

Według Was, jaka forma reklama daje najkorzystniejsze efekty? Chciałbym Wam polecić stronę seolid/pl/blog/2021/06/30/audyt-seo-co-powinien-zawierac/ , na której znajdziecie usługi profesjonalnej firmy zajmującej sie pozycjonowaniem w sieci.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: mojra »

Ostateczna decyzja należy do was, ale warto zastanowić się nad różnymi formami reklamy. Ja stawiam na nowoczesne rozwiązania, więc nie bez powodu zdecydowałam się na współpracę z alphacreation/pl/ która jest wyjątkowo owocna.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: bonyard »

Zdecydowanie jest wiele metod reklamowania swojej firmy, ale moim zdaniem warto postawić na reklamę w sieci. Zacząć należy od działań SEO opisanych medialnie.info/audyt-seo/ i pozycjonowaniu gdyż przełoży się to na ilość osób odwiedzających naszą stronę

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o reklamę to trzeba o nią dbać bo konkurencja nie śpi i dlatego zamierzam skorzystać z oferty agencji tworzenieprezentacji/pl/ Dzięki nim będę mógł szybko przedstawić swoją firmę i zakres usług nowo poznanym kontrahentom co ułatwi nawiązanie współpracy. Inwestycja jest warta swej ceny i szybko się zwróci.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: AsiaS »

Dobrym pomysłem na reklamę mogą być maszty flagowe. Jeśli macie swoją firmę na terenie Bydgoszczy to polecam zapoznać się z maszty/com/pl/maszty-flagowe-gliwice.html, gdzie realizują maszty flagowe różnego rodzaju - aluminiowe, kompozytowe, czy przenośne.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: milka »

Moim zdaniem świetny sposobem na reklamę dla firmy jest też odzież reklamowa. Zobacz sobie co w swojej ofercie ma firma GQB. Bez problemu zamówisz tam odzież reklamową wysokiej jakości. My zamawialiśmy niedawno tam Polary z haftem loga i planujemy kolejne rzeczy. Odzież jest świetnej jakości.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: czoko752 »

Takie pozycjonowanie to bardzo złożony proces tak na prawdę, a zwłaszcza jeśli chcemy, by strona wyświetlała się wysoko na bardzo konkurencyjne hasła. Wtedy najlepiej zlecić to profesjonalnej firmie specjalizującej się w pozycjonowaniu stron internetowych. Jakbyście potrzebowali, to tutaj macie firmę manley/pl/content-marketing - mają bardzo duże doświadczenie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: grażynka011 »

Na temat skuteczności marketingu możecie poczytać również w paperhat/pl . Na blogu zawartych jest bardzo wiele ważnych informacji, dlatego jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Dodatkowo dowiecie się tutaj też jak skutecznie pozycjonować strony

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważna jest odpowiednia reklamy. Dlatego niedawno zdecydowałem się skorzystać z usług firmy seospot/pl/serwisy-internetowe-ogolnotematyczne , która specjalizuje się w tworzeniu artykułów sponsorowanych i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.

ODPOWIEDZ