Awatar użytkownika
galaretek

Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: galaretek »

Siemka! Zastanawiam się, gdzie najlepiej pójść na studia fizjoterapeutyczne . Macie może jakieś ciekawe propozycje? Wczoraj pogrzebałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem na tą stronę. Co o niej sądzicie? Warto się wybrać na tą uczelnię? Może ktoś z was o niej słyszał? Czekam na wasze odpowiedzi.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Kaśka

Re: Studia fizjoterapeutyczne

Post autor: Kaśka »

Tej akurat nie znam, ale prawdę mówiąc, to większość fizjoterapeutów studia traktuje jak podstawowe wykształcenie i po studiach ciągle inwestuje w różne kursy dotycząc konkretnych rodzajów fizjoterapii. Wielu też opracowuje swoje własne autorskie programy i szkoli w tym innych. Niezależnie od tego gdzie będziesz studiować, to zauważ, że będzie Ci potrzebny szerszy kontakt z wiedzą i praktyką. Sporo pewnie skorzystasz z filmów na YouTube, ale może nie wiesz, że istnieje platforma wymiany notatek między studentami. Z Fizjoterapii też znajdziesz różne opracowania https://notatek.pl/masaz-klatki-piersiowej-i-powlok-brzusznych

ODPOWIEDZ