deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

gabinet ginekologiczny

Post autor: deborah »

Gabinet ginekologiczny Kraków - jaki możecie mi polecić? Szukam dobrego specjalisty.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: evie »

Teraz jesli chodzi o gabinety ginekologiczne, to jest tego troche, ciezko wybrac. Jesli chodzi o Krakow, to nie pomoge. nie jestem stad. Aczkolwiek wiem jak to jest poszukiwac dobrego specjalisty, bo sama jakis czas temu musialam. Trafilam do bardzo dobrej pani ginekolog, dzieki której dowiedzialam sie, ze mam wirusa hpv. teraz jestem w trakcie kuracji zelem papilocare . Mam nadzieje, ze zmiany sie cofną i ze bedzie wszystko w porzadku

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: dert »

Moja żona ma bardzo dobrego ginekologa.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: anik2 »

Również mam bardzo dobrego ginekologa, od dłuższego czasu tego samego. Dobrał mi antykoncepcję i nie trzeba było nic zmieniać, cały czas mam belarę. Dobrze się czuję, libido odpowiednie i brak udany jak najbardziej.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: paździoch »

Tak samo moja żona bardzo zachwala sobie panią doktor Barbarę Blicharczyk. Przyjmuje ona na ulicy Szpitalnej w Kołobrzegu. Wie, bo sam zawsze zawożę żonę na wizyty.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z ogłoszeniami towarzyskimi i anonsami erotycznymi, to polecam Wam sprawdzić portal - https://erozone.com/ . Co Wy sądzicie o tym portalu?

ODPOWIEDZ