deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Fotowoltaika do domu Kraków - szukam fachowców, którzy zajmują się profesjonalnym montażem paneli. Jaką możecie mi polecić?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Monika »

Ja zauważyłam, że w ostatnich latach korzystanie z odnawialnych źródeł energii mocno zyskało na popularności. Słyszałam, że jest na przykład taka firma jak respectenergy, która dostarcza do innych firm prąd pochodzący tylko i wyłącznie z odnawialnych źródeł. Nie tylko fotowoltaiki, ale również elektrowni wodnych, wiatrowych i biogazowych. Czy ktoś z Was miał może okazję współpracować z tą firmą?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: pyrtek »

nam sie mega dobrze spisala firma passive-instal/pl/ przy montazu :) do tego zaproponowali naprawde swietna oferte, a i udalo sie skorzystac z dofinansowania na instalacje :)

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Elka »

Fajnie, że jesteś zadowolony. Coraz więcej osób decyduje się na instalacje fotowoltaiczne, bo to opłacalne i ekologiczne rozwiązanie. Ja z kolei mogę zaproponować usługi firmy ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika. Tutaj abcsunenergy/pl/fotowoltaika-lodz.html informacje o nich. Działają na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Mają kompleksową ofertę i wiem, że jest możliwość wykonania u nich wstępnej wyceny inwestycji.

ODPOWIEDZ