aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

pożyczka dla zadłużonych

Post autor: aksamitna »

Na szczęście na tego typy sytuacje są już rozwiązania. Nie trzeba się zadłużać u znajomych czy jakiś innych dziwnych miejscach. Można po prostu zgłosić się do odpowiedniej instytucji i poprosić o kredyt konsolidacyjny . To będzie nasze najlepsze rozwiązanie w problemach z kasą.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: bajobaj »

Nie mam za bardzo wieści na ten temat, ale jeśli mamy już szukać kredytowania, to na pewno z takim doradcafinansowy-lodz/pl/ekspert-finansowy-pabianice/ pośrednikiem. Będzie to dla nas dużo, dużo bardziej odpowiedzialne. Na pewno to rozumiecie i wiecie, o co mi chodzi.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Pono »

Nawet najlepszy doradca nie wskaże kredytu gdy masz złą historię w BIK. Pozostają parabanki i szybkie pożyczki. Z doświadczenia powiem, że lepiej trzymać się od nich z daleka. Lepiej wstawić do Lombard Warszawa jakieś domowe skarby i mieć pewną kasę bez ryzyka.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: matys »

Dlaczego ja mam wrażenie, że taka pożyczka to tylko człowieka w ziemię wkopie? No bo tak w sumie często jest. Ja bym temu w sumie nie ufała. Jednak, jeśli mam być szczera, to wydaje mi się, że dobrze będzie tu mimookolicznosci/pl/doradca-kredytowy-warszawa/ poczytać o doradztwie kredytowym. Przecież to się przydaje.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: bebefa »

NA to trzeba uważać, bo takie kredyty to mogą jednakowoż być niebezpieczne. Chodzi mi o to, że ich oprocentowanie jest naprawdę wysokie często. A dodatkowo jednak powiedziałabym, że warto pomyśleć o rozwiązaniach konkretnych. Stąd polecałabym jeśli już, to takie silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-piekary-slaskie/ pośrednictwo. Może nam pomóc.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Luza »

Osobom z zadłużeniem czasami ciężko wziąć kolejną pożyczkę. Co nie oznacza, że jest to absolutnie niemożliwe. Wystarczy wybrać odpowiednią formę pożyczki - taką formą będą na przykład pożyczki prywatne (społecznościowe). Dostępne są praktycznie wszędzie i na atrakcyjnych warunkach. Tu wygodnepozyczki/pl/artykul/pozyczka-prywatna-poznan macie więcej informacji na temat takich pożyczek w województwie wielkopolskim. Warto poczytać.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby zainteresowane pożyczkami pozabankowymi? Osobiście mogę Wam polecić bardzo ineresujący portal prostoopieniadzach.blogspot/com/2021/09/pozyczka-przez-internet-na-konto-czy.html , gdzie znajdziecie wiele artykułów dotyczących finansów.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: bonyard »

Jeśli ktoś jest zadłużony to niech sobie sprawdzi co to jest konsolidacja chwilówek i niech czym prędzej walczy ze swoim długiem, by zobowiązanie finansowe jeszcze bardziej nie urosło

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: czoko752 »

Jeszcze kilka lat temu takie osoby faktycznie były bez wyjścia. Banki nie chciały im udzielać kredytów. Dziś na szczęście są pożyczki bez BIK i KRD. Można je wziąć szybko i w zasadzie całkowicie bez problemu. Tutaj taniopozyczam/pl/blog/pozyczka-na-samochod-rozwiazaniem-problemu-starego-auta warto rzucić okiem - są informacje o takich pożyczkach. Osoby bez zdolności kredytowej także mają szansę na taką pożyczkę.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: pożyczka dla zadłużonych

Post autor: czoko752 »

co wybrać?

ODPOWIEDZ