AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Angielski

Post autor: AleksandraP »

Jeśli uczycie się obecnie języka angielskiego to zdecydowanie warto przejrzeć ten portal kursy-jezyka-angielskiego/pl/. Znajdziecie na nim wiele ciekawych wskazówek i porad, w jaki sposób efektywnie uczyć się języka angielskiego i nie tylko.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Angielski

Post autor: aksamitna »

A jak z nauką języka angielskiego dla dzieci mamanatropie/pl/2021/01/czy-nauka-angielskiego-dla-dzieci-jest-oplacalna.html ? Bo mnie to zadziwia jak wiele osób mówi, że to jest niepotrzebne. A taka jest prawda że w szkole tej tradycyjnej to nauka języka obcego jest tylko po łepkach.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Angielski

Post autor: zuzula12 »

Obecnie umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest wymagana w wielu firmach, dlatego polecam Wam szkołe języków obcych - lincoln.edu/pl/warszawa/centrum/ . W ich ofercie znajdziecie najrózniejsze kursy, które dostosowane są do róznych potrzeb klientów.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Angielski

Post autor: Remontowa »

To prawda, że teraz wielu pracodawców wymaga znajomości języka angielskiego. Czasem taki "zwykły" angielski jakiego nauczyliśmy się w szkole nie wystarcza, dlatego warto wtedy skorzystać z takiego kursu jak angielski dla firm Kraków. Dzięki kursom specjalistycznym nauczycie się branżowego języka, co przełoży się na łatwiejsze posługiwanie się angielskim.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Angielski

Post autor: czoko752 »

Znajomość języka niemieckiego otworzy Ci ścieżki zawodowe, których nie mógłbyś osiągnąć bez znajomości tego języka. jedną z nich jest zostanie lektorem tego języka. Ze strony: gomobi/pl/how-to-do/jak-rozpoczac-prace-jako-lektor-jezyka-angielskiego/ dowiesz się więcej na temat tego zawodu.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Angielski

Post autor: dert »

W nauce języka angielskiego ważne jest to, żeby znaleźć dla siebie taką metodę czy taki sposób, które krótko mówiąc będą skuteczne i efektywne. Sam się przekonałem dzięki youtu.be/HJ5hjobQYg8 , że od tego bardzo dużo zależy. Bezsensowna jest nauka na pamięć, którą potem i tak będzie trudno zastosować w praktyce. Też ważne jest to, żeby jak najwięcej ćwiczyć, mówić głośno żeby się oswajać z językiem, nabrać takiej pewności siebie jeśli chodzi o wypowiedzi. Te lekcje właśnie takie są.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Angielski

Post autor: grażynka011 »

Każdy z nas chce wybrać najlepszą i najbardziej profesjonalną szkołę językową dla swoich dzieci, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam grudziadzinfo/pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-szkoly-jezykowej-dla-dzieci/ . Znajdziecie tutaj wiele informacji dzięki czemu na pewno podejmiecie doskonałą decyzję

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Angielski

Post autor: dolores »

Często mówi się o tym, że praca nauczyciela to przede wszystkim misja. Nauczyciel z pasją ma większą szansę zarazić uczniów sympatią do przedmiotu, którego naucza. Polecam wam do zapoznania się dobry artykuł brainboss/pl/reklama/kto-moze-zostac-nauczycielem-jezyka-angielskiego/ na temat jakie przygotowanie formalne potrzebne jest by zostać nauczycielem języka angielskiego.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Angielski

Post autor: bonyard »

Ostatnio trafiłam na taki artykul dobryrodzic/pl/skuteczne-metody-nauki-jezyka-angielskiego-dla-dzieci/ i dowiedziałam się z niego kilku skutecznych metod na naukę j. angielskiego u dzieci. Trzeba przyznać, że ważna jest nauka już od najmłodszych lat, to zaprocentuje w przyszłości

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Angielski

Post autor: NataliaZ4 »

Polecam szkołę ProfiLingua, gdzie niedawno podjęłam się nauki na kursie języka angielskiego. Jeśli chcecie również uczyć się angielskiego online, co jest bardzo wygodny rozwiązaniem to zachęcam do skorzystania z oferty profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online.

ODPOWIEDZ