milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Angielski

Post autor: milka »

Angielski to teraz podstawa! Każdy powinien znać ten język chociaż na poziomie B1. Mnie do nauki zachęcił ten artykuł glosswidnika/pl/kurs-angielskiego-dla-doroslych-jak-wybrac-szkole/ Z jego pomoca też wybrałam szkołe językową dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauki i lecę po kolejne poziomy :)

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Angielski

Post autor: czoko752 »

Zależy mi na tym, aby moje dzieci jak najlepiej umiały język angielski, dzięki któremu poradzą sobie w wielu sytuacjach życiowych. Na stronie: artelis/pl/artykuly/78783/jak-przygotowac-dziecko-do-egzaminu-osmoklasisty-z-angielskiego znalazłem wpis o tym jak przygotować dziecko do egzaminu ósmoklasisty z tego języka. Dla mnie to są bardzo cenne informacje.

nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Angielski

Post autor: nadrus16 »

Angielski jest nam bardzo przydatny w pracy, ale nie tylko. Można go wykorzystać wszędzie, w podróży, czy też na urlopie. Ale jeśli masz swoją firmę i Twoi pracownicy potrzebują podszkolenia się z tego języka, to nie czekaj! Zgłoś się do szkoły językowej martinschool/pl/kursy-dla-firm/. Tutaj dzięki native speakerom i ich najnowszych metodom nauczania, pracownicy zostaną odpowiednio przeszkoleni i po takim kursie świetnie opanują ten język, a co najważniejsze będą umieli go wykorzystać w życiu codziennym i zapomną o barierze językowej. Myślę, ze to świetne rozwiązanie!

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Angielski

Post autor: NataliaZ4 »

Polecam Wam zapoznać się z artykułem profi-lingua/pl/blog/planner-do-nauki-jezyka-obcego-czy-warto-w-niego-zainwestowac, gdzie dowiecie się, czy warto zainwestować w planer do nauki języka. Myślę, że się przyda w przypadku nauki angielskiego.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Angielski

Post autor: sokol »

Moim zdaniem warto uczyć się różnych języków obcych. Świetną opcją będzie na przykład taki kurs maturalny angielski lublin: columbus.lublin/pl/kursy-dla-maturzystow/ . Warto wybrać się na taki kurs niezależnie od wieku - oni mają w ofercie kursy dla różnych grup wiekowych.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Angielski

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem nauka przez zabawę jest bardzo efektywna, my niedawno trafiliśmy na bardzo dobry artykuł jak mojegliwice/pl/is,jak-motywowac-dziecko-do-nauki-angielskiego,270925,828799.html , dzięki czemu dowiedzieliśmy się jakie metody nauki są najskuteczniejsze, również artykuł pomógł nam w wyborze szkoły

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Angielski

Post autor: mojra »

Koniecznie sprawdź sobie angielski kurs w przelambariere/pl/ jeśli zależy ci na tym, aby przede wszystkim poprawić swoją wymowę. Zajęcia odbywają się online, co według mnie jest ogromną zaletą :) Odkąd zdecydowalam się na kurs w tym miejscu, to widzę że z zajęć na zajęcia przełamuję swoją barierę językową.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Angielski

Post autor: zuzula12 »

"W dzisiejszych czasach warto poświęcić czas na naukę języków obcych.



parasole ogrodowe
"

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Angielski

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o języki obce to pomocna będzie oferta tej księgarni taniaksiazka/pl/matura-jezyk-angielski-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13391.html gdzie nie tylko masz repetytoria ale i książki do nauki jeżyków obcych. Mają duży wybór i niskie ceny więc znajdziesz coś dla siebie.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Angielski

Post autor: emiliakozak »

Chcecie zapisać swoje dziecko się na kurs języka angielskiego? Na stronie jezyki.katowice/pl/oferta/ możecie poznać bardzo korzystną ofertę pod względem np. ilości osób w grupie. Oferta szkoły to idealny wybór dla dzieci dopiero wkraczających w świat języka angielskiego, ale także młodzieży planującej studia za granicą lub udoskonalenie swoich umiejętności. Będziecie zadowoleni z postępów swoich pociech.

ODPOWIEDZ