bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: bajobaj »

W dużej mierze sprawdzam sobie różnego rodzaju sposoby reklamy i dla mnie na pewno będzie to problemem, ale z czasem wiem, że uda mi się dorwać coś odpowiedniego. I dlatego mam nadzieję, że mi pomożecie. W sumie myślałam o czymś takim jak dom produkcyjny Kraków . Czy widzieliście kiedyś, że można coś takiego zrobić, wykonać?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: milka »

Reklamę najlepiej zlecić profesjonalnej agencji social media. Tutaj inspiracjemarketingowe/pl/czym-zajmuja-sie-agencje-social-media/ znajdziesz ciekawy artykuł na ten temat. Ja nie wyobrażam sobie promowania firmy na własna rękę. Boję się, że coś zrobię źle i moja strona szybko straci swoją pozycję.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Reklama firmy

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz reklamować firmę w sieci to przyda się wsparcie doświadczonej agencji reklamowej jak ta onetrend/pl/copywriting-tworzenie-tresci/ która stworzy ci stronę internetową, wykona jej pozycjonowanie oraz wdroży działania SEM czy przeprowadzi copywriting. Dzięki ich działaniom firma zaistnieje w sieci i stanie się rozpoznawalna.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: czoko752 »

Dobrą opcją na reklamę dla firm jest wykorzystanie marketingu internetowego, tutaj xann/pl/ macie firmę która od lat się tym zajmuje, wiedzą jak to skutecznie robić i mają duże doświadczenie. Zapoznajcie się z ich ofertą jeszcze dziś.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Reklama firmy

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie genialne narzędzie dla stron internetowych, jakim jest FullCall, które pozwala m.in. na videoprezentacje . Jest to narzędzie, z którego sam korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: zorba »

Czy ktoś z Was korzystał z usług agencji Nakatomi? Podobno tworzy niesamowicie skuteczne kampanie na całym świecie. Słyszałam o pewnej placówce medycznej, która dzięki nim rozpowszechnia zabiegi medycyny estetyczniej. Jej usługi są już bardzo znane w wielu krajach i błyskawiczne zdobywa nowych pacjentów.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Reklama firmy

Post autor: mojra »

Jeśli szukacie informacji na temat: jak kupić followersów na instagramie to powiem wam że na stronie like24.pl dostępna jest bardzo dobra oferta, na którą warto postawić

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: Bakeneko »

Grazka123 pisze:
śr cze 02, 2021 5:04 pm
Gdy siedziba twojej firmy znajduje się w okolicach wrocławia to możesz się zapoznać z ofertą firmy oklejanie witryn sklepowych wrocław jestem zadowolony z ich usług zaproponowali mi bardzo dobrą reklamę i trwałą na szyldzie z bardzo dobrej jakości nadrukiem. Dodatkowo możecie sami zaprojektować reklamę i w porozumieniu z nimi przygotujecie świetną reklamę.
Widziałem coś takiego na https://www.studiopanpawel.pl/oklejanie-folia-okien.php - z tego co widzę zamówienie można zrealizować także wygodnie online, także bardzo wygodna opcja dla wielu

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Reklama firmy

Post autor: zuzula12 »

Promując firmę warto zadbać o jej działanie CSR - klienci coraz częściej zwracają na to uwagę. Możesz w łatwy sposób zintegrować działania Twojej firmy z aspektem ekologicznym. Sprawdź tutaj: https://posadzimy.pl/blog/co-piaty-pola ... a-od-firm/
Ty zlecasz sadzenie drzew w zamian za kupno Twojego produktu usługi przez klienta..

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja zastanawiam się nad tym by postawić na usuwanie negatywnych opinii w Google Maps. Widziałam, że bardzo dobrą ofertę posiada jednak firma https://socialarena.pl/ , więc może jednak to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie, a wy jak sądzicie?

ODPOWIEDZ