mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka

Post autor: mrozek »

U nas był spory problem z ulewaniem. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego mleka - aż trafiliśmy w końcu na Bebilon AR Expert. Kupujemy go zazwyczaj w aptekach DOZ. Polecam, problemy się skończyły :)

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Wyprawka

Post autor: paździoch »

Dla przyszłej mamy warto jest zakupić laktator. Ogólnie to też w sklepie salmor/pl/ mają fajne zestawy wyprawkowe, czyli w zestawie jest laktator, termometr oraz inhalator.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Wyprawka

Post autor: karowisniewska »

Przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka nie można zapomnieć o wózku dla dziecka. U nas super sprawdza się ten wózek insevio/com/ ze względu na niewielką wagę, wysoką jakość materiałów :) Mój mąż nie był do końca do tego wózka przekonany, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się właśnie na ten i jesteśmy zadowoleni :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wyprawka

Post autor: milena49 »

Nie tylko wózek. Także nosidełko dla niemowlaka będzie bardzo potrzebne. Na szczęście teraz wybór jest ogromny. Jeśli chodzi o markowe modele jak np. Isara albo Tula explore to w sklepie tulisie/pl Modeli jest mnóstwo, ceny rozsądne, a do tego zawsze jakieś promocje. Warto kupić właśnie u nich, bo sklep wspiera dzieci chore i potrzebujące, przekazując 1% z każdej transakcji potrzebujących maluszkom.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka

Post autor: Bakeneko »

Cóż widze tak ze najlepiej wyprawke sobie skompletowac na sklepie onoplus/pl mają najlepsze ceny i dobrej jakości produkty

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Wyprawka

Post autor: piotrowska »

"
Przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka nie można zapomnieć o wózku dla dziecka.
[/quote]


Dokładnie! Mogę polecić jeden z modeli x-landera, zdecydowałam sie na ten wózek bo nie tylko ładnie wygląda ale też jest bardzo praktyczny i funkcjonalny, przede wszystkim bardzo łatwo się składa i rozkłada i ma świetną amortyzację
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka

Post autor: mrozek »

Ja jestem wielką fanką produktów żywnościowych marki HiPP. Świetna jest seria Pierwsza Łyżeczka - to słoiczki ekologiczne bez dodatku cukru, które mają 80 gram czyli idealne na jeden posiłek. Można je podawać już od czwartego miesiąca życia.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Wyprawka

Post autor: AleksandraP »

Na pewno nie zapomnij o wózku dla dziecka, to podstawa. Wózek od venicci/pl/ bardzo mi pasuje, ma fajne żelowe koła i dobrą amortyzację. Wózek był już z powodzeniem testowany w terenie. Do tego wentylacja gondoli i materac z wygodnymi materiałami. Polecam, wózek świetny i nie żałuję zakupu.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka

Post autor: czoko752 »

Ważny jest wybór wózka, jeśli dobrze wybierzesz będzie Ci służyć do końca wózkowania. Ja polecam Ci poszukać swojego ideału w ofercie Riko. Mi szczególnie w oko wpadł model Basic Pastel - jest niezwykle tani, ma szeroki wybór wersji kolorystycznych i jest po prostu dobry na każdy teren, a dzięki swojej skrętności nawet w sklepie się sprawdza rewelacyjnie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka

Post autor: zuzula12 »

Pamiętajcie by kupić wózek i Fotelik Britax Romer ich produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa i komfortu. To przetestowane z certyfikatem produkty które polecają rodzice i eksperci.

ODPOWIEDZ