Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 485
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Serwis Apple Kraków

Post autor: galaretek »

Czy komuś zależy na profesjonalnej naprawie iPhona? Szukacie sprawdzonego serwisu Apple? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić tą firmę https://iclinica.pl/serwis-apple-krakow/ , gdyż sam korzystałem z ich usług. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży. Polecam!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Serwis Apple Kraków

Post autor: synia »

Sprawdźcie sobie również ten serwis idream/pl/serwis/cennik/macbook/ . Warto przede wszystkim wybierać autoryzowane punkty, gdzie macie pewność, że wszystkie naprawy przebiegną bez żadnych problemów. Należy również sprawdzić koszt takiej usługi. Na stronie macie cennik. Dzięki temu możecie zorientować się czy taka naprawa się opłaca czy też nie.

zuzula12
Posty: 1679
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Serwis Apple Kraków

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić serwis, z którego sam wielokrotnie korzystałem w Warszawie. Jeżeli macie problem z Waszą elektorniką, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi serwis naprawa iPad , ponieważ są to eksperci w swojej branży. Wszelkie informacje o ich ofercie znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ