zuzula12
Posty: 460
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecic serwis Samka , na którym znajdziecie prywatne ogłoszenia towarzyskie oraz anonse erotyczne z całej Polski. Wszelkie ogłoszenia są regularnie weryfikowane, dlatego nie musicie martwić sie o oszustów.

AsiaS
Posty: 45
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was szuka pracy za granicą? Jeśli tak to na https://polandworkforce.com/praca-francja/ możecie przeglądać ogłoszenia o pracy we Francji :)

hadzik
Posty: 28
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: hadzik »

Ja kojarzę serwis Pokato, tu znajdziecie zarówno oferty pracy za granicą czy tak jak ktoś już wyżej wspomniał interesujące ogłoszenia towarzyskie. Najlepsze jest to, ze można tu zupełnie za darmo wystawić też swoje prywatne ogłoszenie i w ten sposób przedstawić swoje usługi czy zawrzeć nowe znajomości :)

bebefa
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: bebefa »

Często lokalne ogłoszenia można publikować na stronie miasta. W ZG można wykorzystać serwis Zielonej Góry https://zielonogorski.pl/ . Jest on znany wszystkim mieszkańcom, a na pewno tym skomputeryzowanym. Ogólnie sporo informacji można tutaj znaleźć, nie tylko na temat pracy, ale i bieżących wydarzeń kulturalnych.

bonyard
Posty: 117
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o nowe zatrudnienie to faktycznie praca Zabrze może zostać znaleziona dzięki serwisowi ogłoszeniowemu. W Internecie jest dużo łatwiej takie rzeczy znaleźć i zawsze na tych portalach jest mnóstwo ogłoszeń

milena49
Posty: 98
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: milena49 »

Widziałam, że na portalach ogłoszeniowych jest wiele ciekawych ofert pracy, tylko trzeba je codziennie przeglądać. Jeśli dobrze posługujecie się językiem polskim, to może zainteresuje Was to ogłoszenie https://wypoczynkowo.net.pl/forum/oglos ... t2571.html . Poszukują copywritera. Praca polega głównie na pisaniu tekstów. Jeśli jesteście mistrzami pióra, to spróbujcie.

ODPOWIEDZ