majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dodatki do kuchni

Post autor: majsterka »

Jakie dodatki do kuchni podobają się Wam najbardziej? Ja właśnie szukam czegoś oryginalnego do mojej kuchni i biorę pod uwagę takie bolesławiec filiżanki: andyceramika/pl/filizanki-spodki . Uważam, że taka ceramika prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakiś sklep internetowy z meblami oraz akcesoriami do kuchni?



praca Łódź
"

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: postzunia »

"W kuchni sprawdzają się nowoczesne garnki, brytfanki, patelnie polskiej marki Valdinox. Mają elegancki design, a gotowanie w nich jest przyjemnością. Są pokryte powłoką non-stick, nic nie przywiera a to mnie zawsze denerwowało najbardziej. Gotuję teraz z przyjemnością.

https://i.imgur.com/SNt2Q4h.jpg[/img]
"

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: martynika »

Ja zwykle dużo pracuję, ale zawsze staram się ugotować w domu obiad, bo jak się ma dwójkę dzieci to wiadomo że przychodzą głodni. Staram się aby dania byyo ciepłe, więc polecam wam wolnowar crock-pot SCCPBPP605-050, z nim nie mam problemu z obiadami dla dzieci.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: grażynka011 »

Bardzo lubię gotowanie, ale jednak czasem brakuje mi czasu by np wyrabiać tak długo ciasto na pizze. Kupiłam do tego robota planetarnego 1588, który doskonale sobie z tym radzi. Okazał się dla mnie wspaniałym ułatwieniem, jest solidny, wytrzymały

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli stawiasz na jakość to wszelkie dodatki do kuchni od najlepszych producentów zakupisz tutaj tghome/pl/ Sklep stawia na jakość i design w atrakcyjnej cenie i na pewno zadowoli każdego klienta. Znajdziesz u nich porcelanę, szkło oraz naczynia przydatne w kuchni. Dzięki nim twoja kuchnia będzie niczym z filmów.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: milka »

My powoli kończymy urządzanie naszej kuchni. Chcemy jeszcze zamówić okap kuchenny z Ciarko Design. Myślimy o okapie podszafkowym. Widziałam, że Ciarko ma bardzo duzy wybór nowoczesnych i designerskich okapów. Ktoś z was już tam zamawiał?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: sokol »

Uważam, że podstawą jest wyposażenie kuchni. Bardzo duży wybór różnych akcesoriów kuchennych takich jak na przykład kokilki można znaleźć tutaj: bokono/pl/pl/c/Kokilki/1419 . Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: morowiec »

W mojej kuchni świetnie sprawdzają się przybory kuchenne marki husla :) Są świetnej jakości, bardzo dobrze się z nimi pracuje i niesamowicie ułatwiają przygotowywanie przepysznych posiłków. Myślę, że warto postawić na solidny sprzęt, który długo posłuży i nas nie zawiedzie :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: milena49 »

Każdy drobiazg może być fajnym dodatkiem do kuchni. Na przykład talerze. Tu warto postawić na ceramikę, która jest piękna i funkcjonalna. Popatrzcie na przykład na ten model dutchhouse/pl/akcesoria/talerze/home-chef-ceramics-deep-plate-rustic-pink - piękny i stylowy. Będzie atrakcyjnym dodatkiem do każdej kuchni i sypialni.

ODPOWIEDZ