milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Gry

Post autor: milka »

Lubicie grać w gry na PS4 lub komputerze? Ja często gram z mężem i szczerze to lubię. Zdarza się, ze sama wyszukuję jakichś ciekawych gier dla nas :) Ostatnio trafiłam na tą recenzję polskiej gry ekspert.ceneo/pl/gra-chernobylite-recenzja i mam zamiar ją kupić gdy tylko będzie taka możliwość :) Ktoś z was już słyszał o Chernobylite?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Gry

Post autor: synia »

Ciekawą opcją są na pewno tego typu egmont/pl/gry-planszowe gry planszowe. Nie tylko bawią, ale również edukują. Są dobre dla dzieci i osób dorosłych. Pomyślcie koniecznie o tym. Nie jest to duży wydatek, a korzyści naprawdę spor. Mają tam duży wybór, więc na pewno uda się coś wybrać.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Gry

Post autor: Kreśka »

Na konsoli i PC jasne ze tak ;) obczaj sobie kierownicę Genesis Seaborg 400 - genialna jest.mysle ze ci sie spodoba

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gry

Post autor: zuzula12 »

Znacie gry dla par? Jeśli nie to ja wam polecam serdecznie grawrelacje/pl to genialna gra która pozwala rozwijać siebie i poznawać siebie i swoją drugą połówkę. To gra karciana nie trudna wręcz odwrotnie macie fajne przyjemne zadania do wykonania. Sprawdźcie i o tym poczytacie. Bo to fajna opcja.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Gry

Post autor: pośrednik »

Ja jak szukam gier, to odwiedzam księgarnię internetową. Ostatnio trafiłem na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/reavers-of-midgard-portal-games-p-1572160.html Jest to strategiczna gra przygodowa. Jednak jak wolicie inne gry, to ta ksiegarnia ma duży ich wybór. Gry dla dorosłych i dla dzieci. Nie brakuje gier rodzinnych.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gry

Post autor: Monika »

Ja niestety nie gram, bo nie mam jeszcze takiej konsoli. Nowa jest dla mnie za droga. Ale ostatnio widziałam, że ps4 używana w serwisie Pokato/pl kosztuje o wiele mniej. Jak myślicie, czy warto kupić taki używany sprzęt? Czy będzie działał on tak samo dobrze jak nowy?

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gry

Post autor: czoko752 »

Uwielbiam grać w gry - podczas tej czynności się relaksuję. Moim ostatnim odkryciem jest timberman.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Gry

Post autor: papilotka »

My bardzo lubimy planszówki, nawet nasz najmłodszy syn sie zainteresował grami, co jest mega fajne :) zamowilam dla niego z Pink Frog grę ,,Głowa w chmurach, ona ma takie fajne piankowe klocki, plansze 3d, polega to na zbudowaniu jak najwiekszej zyrafy, dziecko ma mega frajde :)

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Gry

Post autor: hadzik »

By móc swobodnie grać w sieci trzeba mieć przede wszystkim dostęp do stabilnego i szybkiego internetu, coś o tym wiem :) jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrego dostawcy usług to bez dwóch zdań polecam firmę ELPOS. Duży wybór pakietów, atrakcyjne ceny, szybka aktywacja usług. w wielu lokalizacjach jest światłowód :)

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Gry

Post autor: grażynka011 »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam allegraj/pl/ . Jeżeli chodzi o wybór gier to powiem wam, że tutaj na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo można bardzo szybko je kupić co jest też wielkim plusem

ODPOWIEDZ