wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

komputer

Post autor: wąż »

Też czytam tego bloga. Warto dodać, że na tej stronie możemy uzyskać pomoc zdalną sprawnykomputer/pl/pomoc-zdalna/ Mój laptop się zawiesił i nie mogłam nic zrobić, a mam daleko do najbliższego punktu informatycznego. Pan informatyk szybko mi pomógł i po chwili mogłam znów korzystać z laptopa. Wszystko bardzo profesjonalnie i sprawnie, a jaka oszczędność czasu!

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: komputer

Post autor: erica »

Nie ma lekko ze sprzętami- są one potrzebne, ale im więcej się z nich korzysta tym szybciej się psują. Warto więc mieć na uwadze takie usługi, jak outsourcing it . Zwłaszcza, gdy operujemy sprzętem firmowym, to tutaj wręcz musowo trzeba byłoby postawić na taką opcję.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: komputer

Post autor: matys »

Dla mnie komputer to czarna magia, ale wiem, że są tacy, którzy się na tym mocno znają. Ja Wam powiem, że dla mnie najważniejsze jest to, żeby jednak umieć sobie poradzić z podstawowymi problemami. Też czasem interesują mnie nowinki techniczne. Stąd wiem, że windows 11 microsoft ma się niedługo pojawić. A wcześniej mówiono, że po 10 nic nowego nie będzie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: komputer

Post autor: czoko752 »

No jeśli chodzi o komputer to ja chcę macbooka sobie kupić od appla. Ma ktoś z was go już może? Trafiłam na taki zoneweb/pl/zepsuty-macbook-i-co-dalej-naprawa-czy-wymiana/ artykuł jeśli chodzi o to co robić jak jakąś awarię będę mieć. Dobrze wiedzieć jaki serwis autoryzowany jest polecany.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: komputer

Post autor: grażynka011 »

Jak najbardziej mogę polecić wam wysokiej jakości akcesoria komputerowe od IRDM. U nas w firmie sprawdziły się doskonale, dodatkowo ich ceny nie są wysokie

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: komputer

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli mowa o akcesoriach komputerowych to warto zobaczyć tu ans.sklep/pl/ W tym sklepie jest ich spory wybór. Są tu min maskownice kabli - podłogowe, pod biurka, uchwyty do monitora itp. Mi spodobało się mobilne stanowisko robocze, przy którym można pracować na stojaco (rozprostować kości), poruszać sie między różnymi biurami w firmie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: komputer

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób staracie się zadbać o poprawną pracę Waszego komputera? Jeżeli szukacie sprawdzonej strony z programami i grami komputerowymi, to polecam Wam sprawdzić programy.net/pl/program,mozilla-thunderbird.html , gdzie znajdziecie np. Skype. Wszelkie programy na stronie możecie pobrać całkowicie za darmo.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: komputer

Post autor: grażynka011 »

Bardzo korzystną opcją jest także opieka informatyczna https://ngsolutions.pl/ . Firma ta wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, a personel angażuje się w obsługę klientów z dużym zaangażowaniem.

ODPOWIEDZ