deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Ginekolog

Post autor: deborah »

Ginekolog prywatnie Kraków - jaki gabinet polecacie? Chciałabym zmienić obecnego lekarza.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Ginekolog

Post autor: evie »

ja tez chodze prywatnie do ginekologa :) pare tygodni temu mialam robioną cytologie, wynik zaniepokoil lekarza, podejrzewa u mnie zakazenie wirusem hpv, zalecil 6 miesieczna kuracje zelem papilocare a po tym czasie ponowne badania

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ginekolog

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam ginekolog warszawa bielany to u nich możecie wykonać badanie dróg rodnych, badanie piersi, cytologię czy USG ginekologiczne. Takie badania trzeba wykonywać. Pamiętajcie by o siebie zadbać.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ginekolog

Post autor: czoko752 »

Zawsze wybierając się na wizytę do lekarza, należy wybierać jak najlepszych lekarzy. Ja szukam dla siebie diabetologa i na stronie: cmp.med/pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/diabetologia/ znalazłam ofertę która mnie zainteresowała. W klinice CMP przyjmują także dobrzy ginekolodzy, więc warto się z nimi skontaktować.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Ginekolog

Post autor: anik2 »

Do ginekologa chodzę regularnie, również z uwagi na antykoncepcję jaką stosuję. Cieszę się, że się zdecydowałam, belara się sprawdza. Czuję się bardzo dobrze i pewnie z tymi tabletkami. Biorę je przez 21 dni, potem 7 dni przerwy i w tej przerwie pojawia się krwawienie z odstawienia. Wszystko jak w zegarku teraz.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Ginekolog

Post autor: postzunia »

A ktoś z was może chodzi tutaj gabinetylucka/pl ? Dwie znajome już mi poleciły to miejsce i chyba umówię się na konsultację bo mam problem ze znalezieniem dobrego lekarza. Zawsze coś nie gra. A zależy mi aby był bardzo dokładny i szukał bo mój organizm chyba nie bardzo chce współpracować.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Ginekolog

Post autor: Mniejsza1999 »

"Jesteś w ciąży i zastanawiasz się czy wykonać test Nifty?

Test Nifty to bezbolesne badanie genetyczne, które jest wykonywane z krwii matki. Pozwala ono na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości rozwoju naszego dziecka jeszcze w łonie matki, ale również dzięki temu badaniu wykrywane są takie schorzenia jak zespół Downa, Edwordsa czy Patau.

Zobacz ofertę tych innowacyjnych badań na testnifty.eu/
"

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Ginekolog

Post autor: paździoch »

Moja żona od wielu lat chodzi do tej samej pani ginekolog, dr Barbary Blicharczyk. Pani doktor także zajmowała się ciążą mojej żony. Zawsze bardzo fajnie nam wszystko tłumaczyła, dobrze dba ona o swoje pacjentki.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Ginekolog

Post autor: piotrowska »

Akurat ja bardzo dobrze trafiłam jeśli chodzi o ginekologa, jak powiedziałam mu o swoich objawach to od razu skierował mnie do szpitala medicover na odpowiednią diagnostykę. Dobrze że tam trafiłam bo teraz jestem już po zabiegu w asyście robota da vinci

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ginekolog

Post autor: grażynka011 »

A czy miałyście kiedyś problem z zajściem w ciążę? Ja niestety borykałam się z tym problemem kilka lat. W ogóle leczenie nie przynosiło żadnych efektów, aż postanowiłam w końcu zmienić klinikę i wybrałam parens/pl/ . Tutaj klinika okazała się o wiele skuteczniejsza i przede wszystkim, więc po niedługim czasie udało mi się uzyskać ciążę

ODPOWIEDZ