Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Terapia dla par

Post autor: Kasieńka »

Cześć, jeżeli w waszym związku pojawiły się zgrzyty, nie dogadujecie się czy też wpływ ma np. uzależnienie to polecam terapię w ośrodku Forest. Moim znajomym terapia w tym ośrodku pomogła uratować kilkunastoletnie małżeństwo. Wydaje mi się, że jeżeli dwoje ludzi się kocha to warto walczyć o związek.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Terapia dla par

Post autor: evie »

Takie terapie dla par są bardzo potrzebne, poniewaz nie zawsze sami potrafimy dojsc do porozumienia. Czasami jest tak, ze specjalista pomaga nam spojrzec na nasz zwiazek z innej perspektywy. damian/pl/zdrowie-psychiczne/ tutaj mozna sie zapisac na taka terapie

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Terapia dla par

Post autor: mrozek »

Zgłoś się do Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: psycholog-ms/pl/ . Swoją siedzibę mają we Wrocławiu ale obecnie funkcjonują także w formie online. Tam z pewnością otrzymasz niezbędną pomoc specjalistów - także w zakresie terapii dla par.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: milka »

Warto szukac pomocy i nie ma się czego wstydzić! Od siebie mogę polecić Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ Znajdziesz tam świetnych terapeutów dla dzieci i dorosłych. Sama chodze na terapię i uważam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.

czoko752
Posty: 1028
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: czoko752 »

No niestety w przypadku par zdarzają się różne kłótnie i nieporozumienia, ale można z tym walczyć. Wejdźcie sobie na stronę kobietanaczasie/pl/klotnie-w-zwiazku/ , bo macie tutaj rewelacyjne możliwości o tym, jak poradzić sobie z różnymi kwestiami. Jeśli to nie pomoże, no to można myśleć o terapii.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: milena49 »

Myślę, że w takiej sytuacji warto poszukać doradców, którzy pomogą nam podjąć trafne decyzje. Wiem, że takim doradztwem życiowym, uczuciowym, osobistym zajmuje się Mag Magnus. Tutaj jasnowidz.net/ możecie go znaleźć. Pełen profesjonalizm. 30 lat w branży i 99% trafności porad. Można go podpytać wiele tematów. Z pewnością wskaże skuteczne rozwiązania.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Terapia dla par

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego podologa z Warszawy, który świadczy szeroki zakres usług, w tym m.in. kurzajka początkowe stadium . Ktoś z Was również korzystał?

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: grażynka011 »

Jeśli szukacie dobrego psychologa to z czystym sumieniem mogę polecić wam justynasabala/pl/ . Zapisałam się tutaj po toksycznym związku i szczerze mówiąc dzięki tej terapii w końcu poczułam się o wiele lepiej

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: zorba »

Wiele różnych ośrodków oferuje skuteczne terapie dla par. Można sobie przejrzeć placówki, które są przedstawione na tej stronie https://osrodkiterapii.pl/ . Są w nim rzetelne informacje oraz opinie na temat różnych poradni. Warto sobie przejrzeć i zdecydować się na konkretną dla siebie lub bliskich.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Terapia dla par

Post autor: anya »

To ja powiem wam, że na profesjonalne terapie rodzinne warszawa, par, dziecięce możecie liczyć w Good Lif. Oni wam naprawdę pomogą i nakierują na całkiem inny tok myślenia, pomogą wam wiele aspektów unormalizować, rozwiązać różne problemy.

ODPOWIEDZ