majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Zwierzaki

Post autor: majsterka »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/wszystkie-pasozyty/wybieraj-tylko-oryginalne-obroze-foresto-dla-psow-i-kotow, dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany.

pyrtek
Posty: 352
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: pyrtek »

A czym karmicie wasze zwierzaki? ja mialem dlugo problem z dobraniem karmy dla psa alergika zle z ratunkiem przyszedl psibufet/pl/ z bezzbozowymi naturallnymi posilkami dostarczanymi do domu :) teraz nawet sa super promocje i mozna skorzystac duzo taniej z takiej diety pudelkowej dla psa

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: czoko752 »

"Kocham zwierzaki i staram się im pomagać <3

___

elori/pl/kolczyki/
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Zwierzaki

Post autor: papilotka »

A wasze psiaki chodzą na smyczy? Czy może w szelkach? Ostatnio się tak zastanawiałam nad zakupem szelek, ale chyba trzeba je jakoś we właściwy sposób dobrac, prawda? tiptop24/pl/pl/blog/Jak-dobrac-szelki-dla-Beagla/119 tu jest bardzo dokładnie opisane, jak dobrać szelki dla Beagla.Beagle, to psy bardzo towarzystkie, ruchliwe, więc trzeba je mocno ,,wymęczyć na spacerach, żeby miały gdzie spożytkować energię :) Dobór odpowiednich szelek ma ogromne znaczenie, żeby spacer był dla psa przyjemnością a nie udręką :)

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Zwierzaki

Post autor: welurka »

"W moim domu zwierzaki to członkowie rodziny,dlatego też kiedy tylko mam okazję,kupuje im różne gadżety,dzięki którym będą mogły poczuć się szczęśliwie.Zazwyczaj robię to w sklepie dogsdreams.store/

Jest on doskonale wyposażony,można w nim kupić nie tylko welurowe legowiska czy drewniane, w wielu bajecznych kolorach , ale też miski ,akcesoria spacerowe czy schodki.
"

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: karol3222 »

Kto zdecyduje się skorzystać z hodowla owczarków niemieckich to bardzo dobrze zrobi. Według mnie to jest bardzo dobra oferta dla wielu osób.

grażynka011
Posty: 1136
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: grażynka011 »

Co powiecie na https://shop.look4dog.com/ ? Myślę, że to by była dobra opcja jeśli chodzi o zakupy dla zwierząt, dodatkowo dostępne sa tutaj porządne smaczki jak i wiele innych produktów

ODPOWIEDZ