AleksandraP
Posty: 124
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Regały do domu

Post autor: AleksandraP »

Cześć Wam! Gdzie kupujecie meble do swojego domu? Zależy mi na znalezieniu funkcjonalnych i jednocześnie ładnie wyglądających regałów, które sprawdzą się w salonie lub garderobie. Do tej pory przejrzałam ofertę na sklepabcmeble/pl/515-waskie-regaly i znalazłam dużo propozycji.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Regały do domu

Post autor: pyrtek »

A zajrzyj sobie na calligaris meble . Ja od nich kilka miesiecy temu kupilam piekny, stabilny regal. Nowoczesnie sie prezentuje a spelnia idealnie swoja funkcje

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Regały do domu

Post autor: Monika »

Jeśli natomiast ktoś z Was właśnie urządza swój magazyn i interesują go trwałe i wytrzymałe regały paletowe amrack to firma, która na pewno spełni Wasze oczekiwania. Oferowane przez nią regały są naprawdę wyjątkowo wysokiej jakości. Na pewno będziecie z nich zadowoleni ;)

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Regały do domu

Post autor: Kreśka »

A ja to zamawialam super regaly z ikei :) i to jeszcze online! jak paczki dotarly na miejsce to jedynie z firma montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ umawialam sie na montaz. Panowie przyjezdzaja z narzedziami i jak na ekspertow przystalo ekspresowo radza sobie ze skladaniem mebli. Czlowiek to by godziny stracil studiujac instrukcje :D a tak problem z glowy

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Regały do domu

Post autor: pośrednik »

W moim domu mam dość duże pomieszczenie gospodarcze gdzie przechowujemy różne rzeczy. Dlatego by wreszcie zapanował tam porządek, chcemy skorzystać z tej oferty tu e-regaly/pl/ Sa tu regały wciskane, skręcane o różnych parametrach. Łatwo będzie dobrć te odpowiednie dla naszych potrzeb. My chcemy wybrać regały z półką z płyty MDF.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Regały do domu

Post autor: zuzula12 »

"Ja robię teraz małe przemeblowanie w domu więc chętnie sprawdzę na oferty, które polecacie.





__________________

klucze beta
"

ODPOWIEDZ