RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Aranżacja mieszkania

Post autor: RobertOsm »

Hej! Zachęcam do zapoznania się z ofertą moovininteriors/pl/, gdzie zaprojektują i zajmą się wykończeniem każdego wnętrza w oparciu o Wasze potrzeby i każdy detal. Marzycie o pięknie wykonanych pomieszczeniach w swoim mieszkaniu? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą Moovin Interiors.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zuzula12 »

"Szukam inspiracji do aranżacji mojego mieszkania, co polecacie?



wózek bliźniaczy 3w1
"

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o aranżacji mieszkania, to jaka aranżacja ścian najbardziej się Wam podoba? Mi ostatnio bardzo przypadło do gustu wszystko, co związane z betonem i jego imitacją. Widziałam nawet na stronie internetowej bbhomedecor/pl/efekt-betonu-na-scianie-czym-zastapic-plyty-betonowe/, że taka betonowa ściana to świetny pomysł na ścianę w sypialni. A Wam jak się coś takiego podoba?

maciekssawer21
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 26, 2020 12:22 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: maciekssawer21 »

Koniecznie zapoznaj się z propozycją architekta wnętrz. Fajnie jest mieć już jakiś przykład, sprawdź sobie też luksusoweprojektowaniewnetrz/pl/.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: czoko752 »

Moim zdaniem powinnaś odwiedzić sklep belbazaar w galerii handlowej Home Park w Jankach. Najważniejsze jest to, że robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych możesz liczyć na fachowe doradztwo. W tym sklepie dodatkowo masz szansę zrobić niedrogie zakupy :)

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Betka89 »

Komponując aranżację mieszkania ważne, żeby wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną całość. Dzięki temu wnętrze będzie estetyczne i przyjemnie będzie się w nim przebywało. Warto także postawić na coś ciekawego, jak chociażby meble włoskie - asmeble/pl/ Oglądałam kilka kolekcji i każda z nich bardzo przykuła moją uwagę. Widać, że meble są dopracowane, przemyślane i przede wszystkim bardzo stylowe. Można je dodatkowo obejrzeć nie tylko w internecie, ale także na żywo w Warszawie. Dzięki temu nie trzeba się bać, że mebel na żywo będzie się prezentował zupełnie inaczej, a także można ocenić jego jakość.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: pyrtek »

A skladacie meble sami? ja strasznie irytuje sie przy montazu, wiec niedawno wyprobowalem uslugi firmy montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ - naprawde smialo moge polecic. Ekipa z narzedziami przyjezdza w uzgodnionym terminie i ekspresowo sklada meble do kupy :)

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: bonyard »

Bardzo ważnym elementem wyposażenia wnętrz są firany i zasłony. Mało kto zwraca na nie uwagę ale bywają często wizytówką naszego mieszkania na zewnątrz. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzić dostępne wzory na stronie nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura

ODPOWIEDZ