AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Ekspresy do kawy

Post autor: AsiaS »

Hej. Szukacie może odpowiedniego ekspresu do kawy? Co myślicie o urządzeniu z młynkiem stalowym? Moim zdaniem zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jeśli chcielibyście takie urządzenie to możecie znaleźć je na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-z-mlynkiem-stalowym/.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Monika »

Niestety nawet najlepszy ekspres do kawy może się któregoś dnia zepsuć. Dlatego też warto mieć namiary do firmy, która zajmuje się profesjonalnym serwisem takich sprzętów. Na stronie internetowej klinikaekspresow/pl/siemens możecie zapoznać się z ofertą jednej z takich firm, polecam ;)

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: zuzula12 »

"Zastanawiam się nad zakupem ekspresu do kawy, co warto kupic?



wózek bliźniaczy 3w1
"

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: firanka »

Zdecydowanie warto mieć ekspres w swoim domu, bo z niego kawa smakuje zdecydowanie lepiej. Sama mam taki w domu i jestem po prostu z niego zadowolona. A kawę jaką najczęściej z niego piję to jest nescafe/com/pl/nasze-kawy/latte-macchiato - najbardziej uwielbiam tę piankę z niej :)

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli chodzi o ekspres do kawy to najlepiej sprawdził się u mnie ekspres z Breville. Jest bardzo porządny i przede wszystkim kawa wychodzi naprawdę smaczna. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona

ODPOWIEDZ