piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: piotrowska »

Najlepiej usprawniać własny biznes zaczynając od poszukiwań odpowiedniego dostawcy internetu, a to właśnie gwarantuje inea biznes bo dzięki nim masz światłowód z symetrycznym łączem. Dziś nie wyobrażam sobie też działania firmy bez data center a to rozwiązanie też nam to gwarantuje

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: dolores »

Ja postawiłam u siebie na Outsourcing IT, jest to korzystanie z firm zewnętrznych, które świadczą usługi wsparcia informatycznego. Proste rozwiązanie na ograniczenie wydatków na IT w firmie. Jeśli Was to interesuje to warto zajrzeć na enicom/pl/ :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: tonga »

To prawda, nie wyobrażam sobie sprawnego działania firmy bez dostępu do szybkiego łącza. zresztą taki internet przydaje się teraz każdemu, także prywatnie. Ja mam to szczęście, ze korzystam na co dzień ze światłowodu z firmy Elpos. Polecam wszystkim, którzy mieszkają na terenie Białegostoku ( działają na rynku lokalnym).

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie oczywiście cashdirector/com/ . Dla mnie okazał się on po prostu strzałem w dziesiątkę, dzięki niemu mam teraz więcej czasu, także warto na niego postawić

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: czoko752 »

Jeśli tym biznesem jest rolnictwo i jeśli poszukujecie jakiś najlepszych rozwiązań, to koniecznie wejdźcie sobie na stronę aldomarket/pl/ . Tam można znaleźć najlepsze elementy do maszyn rolniczych. Części zamienne oraz wiele różnych produktów potrzebnych dla rolnictwa. Skorzystajcie sobie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: zuzula12 »

Z pewnością znajdą się tu osoby prowadzące własny biznes. Polecam Wam kurs z pozycjonowania , jest to strona na której znajdziecie ofertę związaną z kurem który pozwoli Wam na skuteczną reklamę Waszej strony internetowej. Wszelkie informacje dotyczące oferty znajdziecie na stronie.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: matea »

Każdy biznes trzeba i warto rozwijać. Jeśli zajmujecie się produkcją to na pewno przyda Wam się namiar na firmę, która zajmuje się dystrybucją surowców chemicznych. Od siebie polecam szczególnie Oqeme oqema/pl/. Kompleksowa oferta, najlepsza jakość a do tego konkurencyjne ceny. Firma bardzo dba o dobre relacje ze swoimi klientami.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: milka »

Każdy właściciel powinie dążyć do usprawnienia swojej firmy! Ja ostatnio myślę o usprawnieniu rekrutacji pracowników. Na elevatosoftware/com/blog/rekrutacja-pracownikow/ znalazłam ciekawe rozwiazania i chyba je u nas wprowadzę. Firma dobrze się rozwija, szukamy nowych ludzi i chciałabym zeby nam to lepiej szło :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: dolores »

Z tego co czytam to trochę z Was ma biznesy związane z rolnictwem. Mnie czeka właśnie zakup pompa szambiarka Może coś polecicie ? Dowiedziałam się, że warto zwracać uwagę na materiał z jakiego wykonana jest taka pompa i czy jest wydajna. Jaką moc powinna być mieć taka pompa?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: pyrtek »

Na pewno wspolpraca z firma hr pozwoli usprawnic procesy rekrutacyjne i onboarding nowych pracownikow :) Specjalisci wiedza gdzie i jak szukac dobrych pracownikow do zatrudnienia

ODPOWIEDZ