zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli zastanawiacie się jak usprawnić liczne prace w Waszej firmie, to zdecydowanie mogę Wam polecić interesujący artykuł ze strony praktycznyblog/pl/czym-jest-robotyzacja-procesow-biznesowych/ . Co sądzicie?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: emiliakozak »

Jeśli posiadacie mały magazyn lub sklep to z pewnością musicie zainwestować w paleciak ręczny. Dzięki temu rozwiązaniu będziecie mieli dużo lżej np. podczas rozładowywania towaru. Jest to niewielkie urządzenie, które sprawdzi się także na małych powierzchniach. Paleciak jest mały i skrętny, więc każdy poradzi sobie z jego użytkowaniem. Nie trzeba mieć na niego uprawnień do jazdy.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: mojra »

Dokładnie tak, aby usprawnić własny biznes warto postawić na dobrej jakości narzędzia i sprzęt. Gdybyście szukali na przykład sprężarek i dmuchaw rotacyjnych, to ta firma: aerzen/com/pl.html jest zdecydowanym liderem na polskim rynku. Warto zapoznać się z ich ofertą

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: majsterka »

A pomyślałeś o tym by zadbać o zastrzeżenie znaku towarowego? Ludzie wiele lat pracują na swoją markę a później ktoś im to zabiera.. Lepiej się ubezpieczyć, tym bardziej, że tutaj znakitowarowe/com/pl/ można taki znak zarejestrować bardzo szybko.

Awatar użytkownika
drakon
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:45 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: drakon »

Myślę, że powinieneś tutaj zrobić tak jak uważasz. Własne zdanie bardzo często okazuje się być trafne.
- Czy wielka jest różnica między grobem a ustępem? - Nie. Bo jeśli czas tam iść, to trzeba iść.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz usprawnić swój biznes to trzeba wdrożyć nowoczesne rozwiązania. Najlepiej zapoznać się z ofertą firmy wins/pl/ która wdroży świetne oprogramowanie księgowo kadrowe jak i da dostęp do platform pozwalających nawiązać kontakty z dostawcami i odbiorcami. Dzięki ich rozwiązaniom zwiększysz przychody i przyspieszyć pracę działów.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: bajobaj »

Ja również o tym myślę, ale będę musiała najpierw poczytać na temat faktoringu, żeby w ogóle zadziałać. Niestety, ale zaległości wśród klientów są znaczne, a ja nie mogę sobie pozwolić na rozwój bez tych pieniędzy. A tu doradcafinansowy-lodz/pl/faktoring-lodz/ napisano, że doradca finansowy może mi porównać takie oferty. Nie wejdę więc w nic na ślepo.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: czoko752 »

Dla mnie usprawnieniem biznesu było wprowadzenie maszyn i nowego rodzaju sadzonek (prowadzę biznes w branży rolniczej). Internet i strony internetowe np. sadowniczeabc/pl/ to kopalnia wiedzy na ten temat. Sporo artykułów oraz pożytecznych informacji jest zupełnie za darmo, wystarczy poczytać.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: milena49 »

System rezerwacji online. Myślę, że w wielu biznesach to prawdziwy must have. Proponuję sprawdzić system rezerwacji online Bookero. Łatwy w obsłudze i integracji. Ma wiele funkcjonalności pomagających w komunikacji z klientem. Do tego 14 dni darmowych testów. jestem pewna, że się sprawdzi.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: Dżonko »

Niezależnie od branży trzeba usprawniać kompetencje swoich pracowników, tutaj pirho/com/pl/dlaczego-warto-rozwijac-kompetencje-menedzerskie-swoich-pracownikow/ jest ciekawy artykuł na ten temat, poczytajcie sobie. Biznes zawsze tworzą ludzie i to właśnie od ich zarządzania, od ich umiejętności zależą efekty pracy.

ODPOWIEDZ