deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

okna aluminiowe

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która montuje okna aluminiowe Kraków. Jaką polecacie?

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: karowisniewska »

Jeśli akurat szukacie obecnie odpowiednich okien do swojego domu to polecam również zastanowić się nad parapetami, które możecie znaleźć na bianex/pl/parapety-wewnetrzne/ :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: okna aluminiowe

Post autor: zuzula12 »

Planujecie wymianę okien w swoim domu? Polecam Wam jakie okna do domu , na tej stornie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje związane z oknami, jakie wybrać, jak zamontować, na co zwrócić uwagę. Polecam zapoznać się z ich ofertą. Jest to doświadczona firma która od lat działa na rynku.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: bajobaj »

Chciałabym móc więcej na ten temat powiedzieć, ale prawdę mówiąc, to mnie dziś nawet martwią szprosy w oknach . Usłyszałam to hasło u fachowca i zachodzę w głowę, co to jest. Niby ma to związek z produkcją okien, ale pewności nie mam. Może ktoś mi coś o tym więcej powiedzieć? Jak to dokładniej wygląda i kto musi się na tym znać?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: okna aluminiowe

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o okna aluminiowe to znajdziesz je w ofercie tego producenta drutex/pl/ Mają nie tylko okna ale i drzwi czy też rolety. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze w najniższej cenie. Ich produkty mogą być też wykonane z drewna lub PVC.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobrym wyborem będą też plisy okienne Nafi. Mam je od niedawna, ale sprawdziły się naprawdę ekstra. Ogólnie ich jakość jest dobra i co ważne okazały się naprawdę świetną ozdobą

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: czoko752 »

A jakie okna polecacie do klasycznych rezydencji? Bo własnie szukam takich ofert dla mnie, tutaj internorm/com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/okna-do-klasycznych-rezydencji widziałem kilka całkiem fajnych okien drewnianych które myślę że u mnie by się fajnie sprawdziły. Znacie ich?

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: okna aluminiowe

Post autor: RobertOsm »

Okna aluminiowe to bardzo dobry wybór ;) Sam się na takie zdecydowałem. Korzystną ofertę i produkty wysokiej jakości można znaleźć w firmie Debesto. Zerknij na ich stronę debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ . Polecam :)

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: piotrowska »

Okna aluminiowe są teraz bardzo popularne i do klasycznej rezydencji wybrałabym okna PVC Primo Wiśniowski, mają one uniwersalne wzornictwo które można jeszcze uzupełnić nakładką aluminiową, można je montować nawet do bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: okna aluminiowe

Post autor: milka »

Wiedzieliście, że rolety zewnętrzne chronią przed zimnem? Tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/czy- ... ed-zimnem/ jest świetny artykuł na ten temat! Koniecznie się z nim zapoznajcie. My zastanawialiśmy się nad wyborem rolet i już wiem, ze zamówimy zewnętrzne,

ODPOWIEDZ