evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

wakacje - ubezpieczenie

Post autor: evie »

jak jeździcie na wakacje, to wykupujecie sobie jakieś ubezpieczenie?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: wakacje - ubezpieczenie

Post autor: pyrtek »

Przyznam, że kiedyś totalnie o tym nie myślałam, do czasu jak zgubiono moje bagaże w liniach lotniczych i zostałam na urlopie bez własnych rzeczy i potrzebnych ubrań itp. Od tamtej pory zawsze zabezpieczam się dodatkowo na takiee sytuacje i wykupuje sobie ubezpieczenie od allianz/pl/pl_PL/dla-ciebie.html :) koszt niewielki, a człowiek pewniej sie czuje

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: wakacje - ubezpieczenie

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o wakacje to warto się ubezpieczyć w razie wypadku lub kradzieży bo licho nie śpi. Myślę że najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty superpolisa/pl/partner/tuw/ tego portalu. Dzięki niemu możesz łatwo porównać oferty wszystkich ubezpieczycieli i poznać wysokość stawki. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” powinno dać ci dobrą ofertę wartą uwagi.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: wakacje - ubezpieczenie

Post autor: czoko752 »

Na pewno są takie ubezpieczenia, w które warto inwestować. Pod adresem: https://www.ergohestia.pl/ubezpieczenie ... kania/dom/ udało mi się znaleźć namiary na stronę gdzie wybór jest na tyle duży, że na pewno uda się znaleźć korzystną ofertę z szeroką ochroną i niską składką.

ODPOWIEDZ