grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: grażynka011 »

Nam bardzo spodobała się ostatnio sztukateria, którą znaleźliśmy w ofercie trimax/com/pl . Postanowiliśmy właśnie w ten sposób udekorować nasz salon i to był najlepszy wybór, prezentuje się po prostu wspaniale, także warto na nią postawić

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: milka »

Moim zdaniem nieoceniona jest pomoc projektanta wnętrz! My zgłosilismy sie tutaj alinabadora/pl/projektowanie-wnetrz/dobor-materialow-wykonczeniowych/ i w efekcie mamy teraz pięlknie urzadzony dom w stylu skandynawskim. Aż się nie chce z niego wychodzić! Taki wystrój zawsze był moim marzeniem i nigdy nie sądzilam, że sie spełni,.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: zuzula12 »

Zgłoście się do firmy, która oferuje indywidualna aranżacja wnętrz warszawa oni na pewno zaprojektują idealne i funkcjonalne wnętrze mieszkania. Sprawdźcie na stronę i się z cała ich ofertą dokładnie zapoznajcie.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: grażynka011 »

W ostatnim czasie właśnie rozglądaliśmy się za odpowiednią szafą do salonu. Zdecydowaliśmy się na szafę narożną pastelowydom/pl/szafa-narozna-inspirowana-innymi-kulturami-czemu-nie/ i powiem wam, że prezentuje się mega elegancko, do tego jest bardzo funkcjonalna

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: mrozek »

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to ja bardzo często korzystam z porad dostępnych na blogach internetowych. Jednym z takich blogów jest aranzujzpasja/pl . Zachęcam do lektury w wolnej chwili.

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: bonyard »

Bardzo ważnym elementem takiego mieszkania są firny. Dlatego najlepiej zamawiać je w sprawdzonych sklepach typu nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura gdzie wybór zasłon i firan jest największy

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można postawić na pistolet do malowania farbami lateksowymi . Powiem wam, że u nas sprawdził się doskonale pod każdym względem także jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: mojra »

Na pewno warto też zadać o dodatki i kwiaty. I właśnie w przypadku kwiatów, to polecić wam mogę ofertę https://roslinydlabiura.pl/uslugi/kwiaty-do-biura/ Jest to firma, która obsługuje głównie klientów biznesowych, dostarczając im świeże i odpowiednio wyselekcjonowane rośliny.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: czoko752 »

Jak aranżujecie mieszkania pokazowe to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/574-sty ... nowoczesny macie inspiracje na aranżację skandynawską. coś innego, oryginalnego, wiele osób decyduje się teraz na takie wnętrza w mieszkaniach.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkania pokazowe - aranżacja wnętrz

Post autor: grażynka011 »

Szczerze mówiąc dla mnie bardzo dobrym wyborem okazał się zakup dzieła jak bogurodzica obraz matki boskiej

ODPOWIEDZ