Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Malina »

Kilka lat przebywałam poza granicami naszego kraju,pracowałam w różnych miejscach,ale najlepiej wspominam pracę przy wędzeniu i wyrabianiu wędlin i mięs. Nie było łatwo,ale wiele się nauczyłam i teraz mogę samodzielnie , we własnym domu robić pyszne kiełbasy,przy pomocy akcesoriów ze sklepu sklep.nomart/pl/520-nadziewarki

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: grażynka011 »

W momencie gdy planujecie rozpocząć pracę w szkole języków obcych to z czystym sumieniem mogę polecić wam mistrzu/com/gdzie-szukac-pracy-w-nauczaniu-jezykow-obcych/ . W artykule znajdziecie bardzo wiele przydatnych informacji na ten temat.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: bonyard »

Przez jakiś czas myślałam o tym by wyjechać zagranicę, ale ostatecznie zrezygnowałam. Aktualnie najbardziej ciekawi mnie praca Szczecin bo słyszałam, że w tym mieście poszukiwani są stale nowi pracownicy

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: czoko752 »

Do pracy za granicą jak jedzecie to tutaj zwrot-podatkow/pl/ksiegowosc-niemiecka-gewerbe macie ofertę prowadzenia księgowości od profesjonalistów. Warto mieć kogoś takiego żeby uniknąć problemów z prawem i kar za złe jej prowadzenie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: dolores »

Wybierając się za granicę warto wybrać dobrą agencję pracy. Ja korzystałam z pomocy MG Solutions :) Znaleźli mi naprawdę fajną pracę przy sprzątaniu. Zawsze chętnie służą pomocą.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: tonga »

Ja też już od dobrych 3 lat wyjeżdżam do pracy do Niemiec. Tu pracuję jako opiekunka osób starszych. Bywa ciężko ale generalnie ta praca daje mi ogrom satysfakcji i radości. A jeśli chodzi o konkretną agencję to pracuję dla Symeon Dolcevita, tu macie namiar na ich fanpage na facebooku facebook/com/opiekunki.dolcevita/. Warto się zgłosić, szukają obecnie ludzi do pracy a oferują naprawdę dobre warunki :)

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: PatkaM »

Zawsze jest jakieś ryzyko, no ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana co nie;) Jeżeli chodzi o szukanie pracy to polecałabym zawsze poszukać opinii o pracodawcy. Jak ma mieć złe to na pewno ktoś się wysilił i taką opinie napisał. Zobaczcie sobie na stronie fachpraca/pl/opinie-o-pracodawcach-oceny-firm/ właśnie ogłoszenia o pracę i też opinie o pracodawcach.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: grażynka011 »

A czy wiecie branża it co to jest ? Ogólnie tutaj znajdziecie sporo informacji na ten temat

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: NataliaZ4 »

Znajomy znalazl pracę w budowlance w Niemczech na pracawue. Wszystko dokładnie było opisane w ofercie łącznie z zarobkami i kosztami zycia tam. Bardzo sobie chwali ;)

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: destruction »

Pracę za granicą znaleźliśmy z kolegą bardzo szybko i nie było problemów z dojazdem, czy też zakwaterowaniem. W samej pracy zderzyliśmy się z rzeczywistością, bo było to coś, czego jeszcze nie robiliśmy, a bardzo długo szła nauka. Po miesiącu na stronie altustools/pl/ znalazłem sporo informacji o śrubkach i nakrętkach, a także nauczyłem się odczytywać rysunek techniczny, dzięki czemu nie myliłem się już podczas montażu części. Oboje jesteśmy teraz samodzielnymi pracownikami.

ODPOWIEDZ