AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Praca za granicą

Post autor: AleksandraP »

Cześć! Jeśli zastanawiacie się nad zatrudnieniem to ja bym poleciła pracę za granicą. Na polandworkforce/com/praca-za-granica/ znajdziecie ogłoszenia o pracę w różnych miastach, gdzie nie wymagają znajomości języka obcego.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Praca za granicą

Post autor: mojra »

Jeśli chodzi o portale z ogłoszeniami o pracy, to ja polecam MG Solutions z ofertami zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jak się jest zarejestrowanym, to można przez ten portal bezpośrednio kontaktować się z pracodawcą.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Praca za granicą

Post autor: zuzula12 »

Obecnie wiele osób ma problem ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze oferty pracy pracy z całej Polski, dzięki czemu macie dużą możliwość na znalezienie wymarzonej pracy.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: grażynka011 »

Według mnie praca za granicą jest jednak najbardziej opłacalna. Ja zdecydowałam się na pracę jaką znalazłam w praca.dojczland.info i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pracę mam świetną, a zarobki po prostu fantastyczne

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: milena49 »

Warto najpierw poszukać ofert pracy w Polsce, a dopiero w ostateczności jechać za granicę. Widziałam, że agencja marketingowa Funkymedia ma ciekawe ogłoszenie portalfirmowy.net/pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-dla-copywritera-t3431.html . Poszukują copywritera. Trzeba m.in. znać doskonale język polski i znać narzędzia internetowe. Ciekawa oferta.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Korzeń »

A nie lepiej znaleźć robotę na stałe u nas? Przeciez tutaj w kraju też już można sobie ładnie zarobić. Najlepszy przykład prosze bardzo imex-logistics/pl/Praca.html firma działa na rynku od dłuższego czasu, jest sprawdzona i co wazne dba o pracownika. W tej chwili rekrutują na kilka stanowisk

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: bonyard »

Nie zdecydowałabym się na pracę zagranicą, chyba że cała rodzina by się przeprowadziła. Jak dla mnie to prędzej praca Bydgoszcz tutaj u nas na miejscu, gdzie mam wszystkich swoich bliskich :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: milka »

Prawda jest taka, że za granicą zarobisz więcej niż w Polsce. Możesz pracować jako opiekunka osób starszych w Promedica24. Ja wyjeżdżałam z tą firmą regularnie do Niemiec przez dwa lata. Teraz mam przerwę bo jestem w ciąży, ale praca mi się bardzo podobała i była dobrze płatna.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: tonga »

Ja też postanowiłam wyjechać do pracy za granicę, konkretnie do Niemiec. Jestem opiekunką osób starszych i pracuję obecnie dla agencji Dolce Vita edolcevita/pl/. polecam bo to solidna i uczciwa agencja, która oferuje konkurencyjne zarobki, premie za pracę w okresie świątecznym. Pensje też są zawsze terminowo wypłacane na konto.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: firanka »

Już mam kilka wyjazdów do Niemiec za sobą gdzie opiekuję się osobami starszymi. Całość realizuję poprzez agencję nursecare24/pl/ gdzie pomogą mi z papierologią jak i dopasować osobę którą będę się zajmować. A zarobki znacznie lepsze jak tutaj.

ODPOWIEDZ