Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Kuchnia turecka

Post autor: wloczykijka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad spróbowaniem prawdziwej kuchni tureckiej. Szukam więc jakiejś sprawdzonej restauracji. Wiecie coś na ten temat i możecie kogoś polecić? Sporo dobrego w sieci czytałem o https://www.osmania.pl/ . Może warto się tam wybrać? Ponoć mają oni naprawdę pyszne jedzenie. Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kuchnia turecka

Post autor: zuzula12 »

Nigdy wcześniej nie próbowałem kuchni Tureckiej, znacie jakieś przepisy? Do przyrządzenia dań z pewnością przyda się dobrej jakości patelnia. Polecam Wam Włoskie patelnie Illa , posiadam tą patelnie od dłuższego czasu, jestem zadowolony z zakupu. Wszelkie informacje dotyczące oferty znajdziecie na stronie.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kuchnia turecka

Post autor: czoko752 »

Kuchnia turecka to taka kuchnia której nie znam za bardzo ale chętnie coś z niej przygotuję dla mojej rodziny. Tutaj gerlach/pl/zupa-z-cukinii-i-groszku-cukrowego polecam wam z kolei zupę z cukinii która smakuje każdemu komu ją serwowałam.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kuchnia turecka

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie frytkownica beztłuszczowa z dwiema oddzielnymi komorami air fryer dual metal. Ogólnie znalazłam ją ostatnio w Ariete i faktycznie okazała się ona porządna, dodatkowo można ją kupić w niewygórowanej cenie

mojra
Posty: 654
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kuchnia turecka

Post autor: mojra »

Według mnie, to dobry robot planetarny podstawa w każdej kuchni. Ja nie wyobrażam sobie przygotowywać potraw bez takiego sprzętu w kuchni.

ODPOWIEDZ