RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Okna

Post autor: RobertOsm »

Ja do swojego domu zdecydowałem się na okna aluminiowe. Naczytałem się opinii i stwierdziłem, że postawię na solidność :) Zamówiłem w firmie debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ gdzie przedstawili mi najlepszą ofertę ;) Polecam ;)

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Okna

Post autor: piotrowska »

Nie słyszałam o tym producencie w przeciwieństwie do firmy wiśniowski, na którego okna czy drzwi można się decydować w ciemno bo wiadomo że słyną z ładnych i bardzo solidnych rozwiązań na lata

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Okna

Post autor: bonyard »

Jeszcze wspomnę o osłonach okiennych skoro jesteśmy przy tym temacie, bo to też ważna sprawa. Tutaj roltis/pl/katalog/plisy bardzo ładne plisy są dostępne więc polecam sobie zerknąć :)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Okna

Post autor: Bigi12 »

Jak chcesz okna aluminiowe to najlepiej kupować je od producenta jakim jest drutex/pl/ Ma on nie tylko okna aluminiowe ale drewniane oraz PVC. Oprócz okien mają w ofercie drzwi, żaluzje oraz rolety a nawet systemy inteligentnego domu. Idealny partner do takich zadań.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Okna

Post autor: tonga »

jeśli mieszkacie w domach jednorodzinnych to warto pomyśleć też o montażu dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych na takich oknach i drzwiach. Jeśli chodzi o Kraków to warto zgłosić się do firmy zamki.sos/pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje także dorabianie kluczy, naprawę zamków czy ich awaryjne otwieranie.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Okna

Post autor: czoko752 »

Podpowiem, że akurat nam zostały polecone okna PCV od Drutex. Jeśli ktoś czegoś odpowiedniego, mocnego, solidnego, w niewygórowanej, ale za to uczciwej cenie w kwestii okien, to śmiało można ich polecić. Ostatecznie będziemy podejmowali decyzję w przyszłym tygodniu, ale prawdopodobnie takie właśnie rozwiązanie wybierzemy.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Okna

Post autor: milka »

Moskitiery powinny być odpowiednio dobrane do okien. Tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/jaki ... ry-wybrac/ znajdziesz bardzo pomocy artykuł. Dowiesz się z niego jakie moskitiery wybrać.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Okna

Post autor: Bakeneko »

Widzę, że dyskutujecie o moskitierach na wymiar - świetny temat! Sam właśnie szukałem rozwiązania na ochronę przed owadami, zwłaszcza latem. Moskitiery na wymiar wydają się być genialnym pomysłem, dopasowanym do konkretnych okien czy drzwi. Mam pytanie do waszych doświadczeń - czy ktoś próbował zastosować moskitiery na różne typy okien, takie jak uchylne, otwierane na zewnątrz czy przesuwne? Jak radzą sobie z nimi moskitiery na wymiar ze sklepu https://7tradehouse.pl/moskitiery-na-wymiar-w-krakowie/ ?

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Okna

Post autor: karol3222 »

Kumpel na przykład powiedział mi o okna pcv . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo interesującej oferty.

ODPOWIEDZ