mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: mojra »

Całe szczeście, także i nam udało się zadbać o stosowne pompy ciepła. W najwyzszej jakosci, rozwiazania tego typu zapewnili nam dabpumps/com/pl/ i byl to wybor idealny. Taka jakosc calkowicie sprostala moim wymaganiom na czym faktycznie polecam sie skupic. Z reszta pompy ciepla coraz czesciej pojawiaja sie w polskich domach.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: dolores »

Pompa ciepła to super sprawa. Myślę, że warto tutaj postawić na wysokiej jakości urządzenie. Zerknijcie na adaxecoenergy/pl/pl/pompy_ciepla_w_zywcu znajdziecie tam dużo informacji na ten temat :)

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: piotrowska »

U nas się świetnie sprawdza takie rozwiązanie, przede wszystkim to wygodna opcja zwłaszcza w sezonie grzewczym no i bardzo duża oszczedność biorąc pod uwagę wzrost wszystkich cen i opłat. Od siebie mogę polecić firmę shizen pompyshizen/pl/kontakt/, świetni specjaliści i super jakości sprzęt.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: emiliakozak »

Decydując się na pompę ciepła warto podjąć współpracę z doświadczoną firmą, która zrobi wszystko aby dobrać do waszego gospodarstwa domowego bądź firmy najkorzystniejsze rozwiązanie. Jeśli zastanawiacie się jaką pompę ciepła wybrać to pamiętajcie, że czynnikami które będą mieć wpływ na wybór będą wielkość domu, rodzaj izolacji oraz działanie w domu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: mrozek »

Jeśli ktoś planuje ogrzewanie podłogowe do domu to z pewnością przyda się mu także rozdzielacz do podłogówki: terme/pl/pl/c/Rozdzielacze/153 . Warto wiedzieć, gdzie szukać takich akcesoriów i narzędzi.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: Bakeneko »

Jeśli chodzi o pompy ciepła to warto skontaktować się z stiebel-eltron/pl/pl/home.html :) Pracują tam rewelacyjni specjaliści, którzy mają bardzo dużą wiedzę i nie tylko zajmą się montażem czy serwisem, ale również doradzą Wam najlepsze rozwiązanie :)

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy, która wykonała dla mnie czyszczenie chemiczne instalacji w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważne jest utrzymanie odpowiednie stanu ogrzewania.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: wloczykijka »

Cześć. Mieliście może kiedyś styczność z producentami gruntowych pomp ciepła? Ja się właśnie poważnie zastanawiam, czy warto takie coś zainstalować u siebie w domu... Sporo dobrego się ostatnio naczytałem o tej kwestii. Co sądzicie choćby o takiej ofercie https://gejzer.com/oferta.html ? Jest ona według Was warta rozważenia?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: bonyard »

Wiele osób na nią się decyduje, bo wychodzi tanio. W każdym razie polecam także ogrzewanie smart home , bo jednak to jest ogromna wygoda móc sterować wszystkim z jednego miejsca

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie ekologiczne - pompa ciepła

Post autor: mojra »

Pompa ciepła to absolutnie najlepszy wynalazek w obecnych czasach i bez dwóch zdań - najlepsza forma ogrzewania domu. Ja w tym roku zdecydowałam się na pompa ciepła monoblok i jak najbardziej mogę ją polecić. Mogłam również liczyć na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo, co było dla mnie kluczowe w wyborze.

ODPOWIEDZ