deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

opakowania z materiałów eko

Post autor: deborah »

Jakiego producenta opakowania z materiałów eko na warzywa i owoce polecacie?

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Korzeń

Post autor: Korzeń »

Zerknij sobie tutaj do sklepu przeprowadzkisklep/pl/ Mają dobrą jakość szczególnie jesli chodzi o folię bąbelkową. W przypadku kartonów ich dużym plusem jest różnorodnośc i solidna tektura, dzieki czemu można przewozić baaardzo rózny gabaryt, a karton nie pęknie

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: zuzula12 »

Ja znam i serdecznie wam polecam sklep rodzinaeko/pl/dla-mezczyzny to tutaj macie wiele świetnych i przede wszystkim ekologicznych produktów. Są podkuty dla dzieci, dla kobiet i dla mężczyzn. Znajdziecie tam między innymi szczoteczki, szczotki, ręczniki, chusteczki wszystko ekologiczne. Polecam.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: czoko752 »

Ja też szuka opakowań ekologicznych, tutaj yanko/com/pl/ widziałem już że mają takie w sprzedaży. Tego producenta polecają inni klienci, opinie są dobre. A mają też duży wybór, do wielu produktów można je tam zamawiać.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: galaretek »

Prowadzę sklep internetowy i cieszę się z dużej ilości klientów - codziennie mam około 50 zamówień. Z tego też względu muszę dbać o odpowiednie i bezpieczne pakowanie moich produktów - nawiązałem współpracę z hurtownią opakowań https://e-hurtownia-opakowan.pl/kartony-c17, która posiada bardzo duży wybór kartonów. Muszę przyznać, że posiadają bardzo niskie ceny. Co myślicie o tej hurtowni?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli potrzebujesz opakowań w postaci tubek które są wykonane z polietylenu na bazie trzciny cukrowej to wybierz mpackpoland/com/ Nie tylko masz ekologiczne opakowanie ale także możliwość wyboru koloru jak i zaprojektowania opakowania. Idealna oferta dla osób ceniących ekologię oraz chcących mieć wpływ na wygląd.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką opakowań, to osobiście mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie czasdzieci/pl/ro_artykuly/id,16532ad5.html . W artykule dowiecie się jak ekologia wpływa na opakowania oraz jakie są obecnie panujące trendy.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: milka »

Porządne opakowania to podstawa. Tutaj e-opakowania.info/28-kubki-papierowe znajdziesz bardzo dobrą ofertę a w niej kartony, pudełka, kubki papierowe i wiele innych rzeczy. Ja właśnie zastanawiam się nad opakowaniami na nasze firmowe produkty a kubki do herbaty i kawki też chyba zamówie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: grażynka011 »

Widziałam właśnie, że dosyć korzystnym rozwiązaniem są pudełka zamykane na magnes od https://silverbox24.pl/pudelko-zamykane-na-magnes/ . Moja znajoma ostatnio zrobiła tutaj zamówienie i faktycznie pudełko okazało się bardzo solidnie wykonane

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: opakowania z materiałów eko

Post autor: piotrowska »

Na pewno przy pakowaniu różnych rzeczy przyda się też folia bąbelkowa , ja nie wyobrażam sobie bez niej pakowania delikatnych przedmiotów i szkła, doskonale je zabezpiecza podczas przewożenia czy wysyłki kurierem

ODPOWIEDZ