Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Klocki dla dzieci

Post autor: Soki »

Zastanawiam sie ostatnio nad zakupem klocków dla dziecka, jednak kompletnie nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Korzystaliście już może z takich ofert i możecie polecić coś sprawdzonego? Zależy mi na rozsądnej cenie za takie zabawki. Wczoraj przeszukiwałem internet w celu znalezienia czegoś sensownego i trafiłem na tą stronę https://www.landtoys.pl/pl/c/Klocki/260 . Co o niej sądzicie? Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Awatar użytkownika
aewelina
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:29 am

Re: Klocki dla dzieci

Post autor: aewelina »

Ciekawe oferty. Nie sądziłem, że to forum jest takie przydatne!
"Długoletnia przyjaźń istnieje wtedy, gdy czworo uszu nie ma problemu ze słuchem."

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Klocki dla dzieci

Post autor: burza »

Idąc ostatnio na odwiedziny do koleżanki, szukałam zabawki dla jej dziecka ale potem po namyśle zadzwoniłam do niej i zaprałam co uważa za przydatny podarek bo chce coś kupić dziecku. Wybrała bee/pl/huggies-pieluchomajtki-jumbo-4-uni-nd-high-pants-9-14-kg-36-szt_p999803.html stwierdzała że będzie to dla niej bardzo fajny prezent iż zabawek wiadomo że dzieci mają dużo a takich właśnie rzeczy jak pampersów schodzi najwięcej . Znalazłam właśnie te które wybrała i to w dobrej cenie wiec kupiłam była bardzo zadowolona.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Klocki dla dzieci

Post autor: zuzula12 »

"Moje dziecko lubi bawić się klockami na pewno zerknę na oferty od sklepu który polecasz.



________________________________

seo expert
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Klocki dla dzieci

Post autor: pośrednik »

"Moje dziecko najbardziej lubi klocki lego. Dlatego znalazłem taką ofertę tu taniaksiazka/pl/klocki-lego-c-5249_5623_5632.html

Bardzo duża oferta, że mam trudność z wyborem. Warto dopasować klocki do wieku dziecka. Są tu też propozycję dla najmłodszych. Poza tym okazja bo ceny promocyjne.
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Klocki dla dzieci

Post autor: papilotka »

Jesli wasz dzieciaki lubią klocki, to warto sobie zerknąc na gre planszową od Pink Frog, głowa w chmurach, ona jest wlasnie w formie takich piankowych klocków, super sprawa powiem wam. Klocki w pelni bezpieczne, nie robia halasu jak sie przewrócą, dziecko cwiczy w pewien sposob swoja zrecznosc, no ja jestem mega zadowolona z tego zakupu

ODPOWIEDZ