deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Rekuperacja

Post autor: deborah »

Rekuperacja Kraków - co sądzicie o instalacji tego typu? Warto w nią zainwestować? Jeżeli tak, jaką firmę montującą polecacie?

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: pyrtek »

Nam się na przykład rekuperacja warszawa bardzo ale to bardzo dobrze sprawdza. Solidnie wykonana, naprawdę komfort w domu jest niesamowity! to były bardzo dobrze wydane pieniądze

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: Remontowa »

Rekuperacja to świetnie rozwiązanie. Warto tylko pamiętać, by regularnie wymieniać filtry do rekuperacji ecocomfort/pl/strefa-specjalisty/artykul/filtry-do-rekuperacji/ . Czysty filtr nie tylko gwarantuje oczyszczone powietrze, ale też wpływa na wydajność pracy rekuperatora oraz na zużycie prądu. Wymiana filtrów jest prosta i można to zrobić samodzielnie.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Rekuperacja

Post autor: RobertOsm »

Polecam :) Dzięki rekuperacji oszczędzam nawet 40% na ogrzewaniu. Myślę, że w kwestii wyboru najlepiej będzie jak poprosisz o doradztwo specjalistę. Ja kupowałem rekuperator tutaj czystyklimat/pl/50-rekuperatory i bardzo dobrze mi doradzono :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: milka »

Dokładnie! To bardzo dobre rozwiązanie! Zobacz sobie rekuperator kraków na kalor/pl/wentylacja/rekuperacja/ Oferta jest naprawdę godna uwagi. My chyba z niej skorzystamy. Powoli kończymy budowę domu i chcemy zainwestować w rzeczy, które pozwolą na zmniejszenie rachunków.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: bajobaj »

A na tym to ja się nie znam, ale wiem, że jedna taka będzie u nas w domu kładziona i w firmie również. Na razie tyle co wiem, to też mamy nająć kotłownię. I to nie byle jaką, a wodną. Możecie tu wynajemkotlowni/pl/Kotlownie-wodne sprawdzić, jak to wygląda i czy ogólnie da się z tym coś zrobić. No właśnie, to jednak mimo wszystko jest ważne.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: wloczykijka »

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie! Chodzi mi głowie montaż rekuperacji u siebie w domu. Akurat robię większy remont i nadarzyła się okazja... Czy myślicie, że warto tego typu inwestycję przeprowadzić w starszej nieruchomości? Co sądzicie np. o takim czymś jak tutaj https://psbud.pl/ Czy ta oferta jest według Was warta przemyślenia?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: Remontowa »

Jeśli budujecie dom to rozważcie montaż rekuperacji z odzyskiem ciepła. Dzięki takiej inwestycji będziecie w przyszłości mniej płacić za ogrzewanie. Ponadto rekuperacja sprawdza się lepiej niż wentylacja grawitacyjna. Podrzucam Wam namiary na sprawdzoną firmę jkprojekt/pl/ , która specjalizuje się w montażu rekuperacji domowych. To fachowcy, do każdego projektu podchodzą indywidualnie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rekuperacja

Post autor: grażynka011 »

Jak dla mnie to dobrym wyborem okazała się rekuperacja decentralna

ODPOWIEDZ